Car-Auto Paweł i Adam Peszko

Wrocław

Opinie o Car-Auto Paweł i Adam Peszko

MEKKO

super ludzie jestem na 100% zadowolony, wiele razy korzystałem z usług firmy i wielu znajomych tam kierowałem i nie było nigdy żadnych problemów, i w dalszym ciągu polecam MEKKO

żabon

Zwykli oszuści i zgadzam się z przedmówcą.Pan Pawełek to zwykły oszust i zawsze po wzięciu pieniędzy nie ma mowy o dokończeniu tego czego nie dokończył za pierwszym razem mimo to,że obiecał dokończyć pracę,tłumacząc się,że "BRAKUJE MU MOCY". To może pan Pawełek powinien się zgłosić do MISTRZA YODY !!! To mu MOCY pożyczy i zacznie może nie oszukiwać klijentów. Nie dajcie się nabrać na jego świńskie oczka i nie róbcie tego błędu co Ja,i lepiej poszukajcie sobie innego warsztatu,bo tam nie dość że z Was skroją z kasy, to jeszcze gówno zrobią. Osobiście polecam warsztat u pana Dąbrowskiego na ulicy Paczkowskiej w 100 %.

ZULUS

Są nieuczciwi,biorą pieniądze za nieskończoną robotę,i później zwodzą. CWANIAKI !!!!! ODRADZAM CO KOLWIEK U NICH ROBIĆ.

Zostaw opinię o Car-Auto Paweł i Adam Peszko - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Car-Auto Paweł i Adam Peszko