Opinie o Car-Auto Paweł i Adam Peszko w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Car-Auto Paweł i Adam Peszko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Car-Auto Paweł i Adam Peszko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Car-Auto Paweł i Adam Peszko w Wrocław

Marek Nowy wpis

Czy uważacie ze firma robi jakieś przekręty ? Ktoś miał z nimi jakieś nieprzyjemności? Bo widzę dużo komentarzy negatywnycg

MEKKO Nowy wpis

super ludzie jestem na 100% zadowolony, wiele razy korzystałem z usług firmy i wielu znajomych tam kierowałem i nie było nigdy żadnych problemów, i w dalszym ciągu polecam MEKKO

żabon Nowy wpis

Zwykli oszuści i zgadzam się z przedmówcą.Pan Pawełek to zwykły oszust i zawsze po wzięciu pieniędzy nie ma mowy o dokończeniu tego czego nie dokończył za pierwszym razem mimo to,że obiecał dokończyć pracę,tłumacząc się,że "BRAKUJE MU MOCY". To może pan Pawełek powinien się zgłosić do MISTRZA YODY !!! To mu MOCY pożyczy i zacznie może nie oszukiwać klijentów. Nie dajcie się nabrać na jego świńskie oczka i nie róbcie tego błędu co Ja,i lepiej poszukajcie sobie innego warsztatu,bo tam nie dość że z Was skroją z kasy, to jeszcze gówno zrobią. Osobiście polecam warsztat u pana Dąbrowskiego na ulicy Paczkowskiej w 100 %.

ZULUS

Są nieuczciwi,biorą pieniądze za nieskończoną robotę,i później zwodzą. CWANIAKI !!!!! ODRADZAM CO KOLWIEK U NICH ROBIĆ.

Zostaw merytoryczną opinię o Car-Auto Paweł i Adam Peszko - Wrocław

Car-Auto Paweł i Adam Peszko

Car-Auto Paweł i Adam Peszko