Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Wimex Tadeusz Wiszowaty /Skrót Phu Wimex Tadeusz Wiszowaty/ w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Wimex Tadeusz Wiszowaty /Skrót Phu Wimex Tadeusz Wiszowaty/. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Wimex Tadeusz Wiszowaty /Skrót Phu Wimex Tadeusz Wiszowaty/ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Wimex Tadeusz Wiszowaty /Skrót Phu Wimex Tadeusz Wiszowaty/ w Białystok

Guarani Nowy wpis

Witam czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca w firmie PHU Wimex, jak atmosfera w biurze?

Mobbingowany Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie zwłaszcza z synem właściciela Łukaszem który wprowadza mobbing i złą atmosferę pracy. Stosuje zastraszanie, przemoc psychiczną i wykazuje zero szacunku do drugiego człowieka, zwłaszcza za rzetelnie wykonana pracę.

Łucja Nowy wpis

Widzę, że forum Wimex ucichło. Może jednak ktoś napisze coś o pracy w firmie? Jak jest z atmosferą?

pracownik obslugi

Witam. Pracowalem w tej firmie na stacji L prawie rok na stanowisku pracownik obslugi klienta. Powiem tak. To cud ze tyle wytrzymalem.Jeszcze jak nie wywalili wczesniejszej prowadzocej to bylo okey. Ale jak przyszla pani M to wszystko sie obrocilo o 180 stopni. Ta pani wogole nie umie zarzadzac ludzmi.Czulem sie w tej pracy jak w przedszkolu. "Plusiki Minusiki ptaszki krzyzyki" i to wszystko czerwonym dlugopisem :D to malo.. plotki ploteczki segregacja ludzi na lubie nie lubie badz neutralny nie szkodliwy. i to wszystko sie dzieje naprawde..do tej pory.trzeba uwazac na ta pania i pracownika pana G.Ci ludzie sa bardzo ale to bardzo dwulicowi.ale okey przejdzmy dalej. Najlepszy jest glowny prezes wymaga od ludzi rzeczy nie mozliwych.zadaje prace nie majac sprzetu do sprzatania i srodkow czystosci. Potrafi dzwonic po 5x dziennie zadajac jakakolwiek prace jak nie ma ruchu na stacji np.pielenie, mycie okien, mycie dystrybutorow itd itd duzo wymieniac (oczywiscie nie majac do tego srodkow :D) i to musi robic osoba ktora stoi na kasie a nie podjazdowy(ktorego wogole nie ma bo zaluje dac etat). Nie wazne ze pracownik powinien wygladac schludnie i czysto musi isc cos robic na podwórko - a jak zacznie sie ruch to dzwoni z pretensjami dlaczego nie ma drugiego pracownika na kasie[fakt].Wiaze sie to z tym ze jest inwigilacja i to nawet w godzinach nocnych.siedzi na kamerach caly czas.to ludzi stresuje i denerwuje. Mysle ze patrzy na (usunięte przez administratora) :D a sam jest najwiekszym zlodziejem placac ludziom 1500zl Mam duzo argumentow zeby omijac ta stacje. odradzam i nie polecam pracy na stacji L. szkoda zdrowia i nerwow.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Wimex Tadeusz Wiszowaty /Skrót Phu Wimex Tadeusz Wiszowaty/ - Białystok

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Wimex Tadeusz Wiszowaty /Skrót Phu Wimex Tadeusz Wiszowaty/?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Wimex Tadeusz Wiszowaty /Skrót Phu Wimex Tadeusz Wiszowaty/ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Octowa 4
    15-399 Białystok