Opinie o Usługi Transportowe Muśko Marek w Kolonia grabówka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Transportowe Muśko Marek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Usługi Transportowe Muśko Marek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Muśko Marek w Kolonia grabówka

Jak dużo osób pracuje w Usługi Transportowe Muśko Marek?

Były pracownik Nowy wpis

Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie. - Wynagrodzenie wypłacane nie terminowo, na dodatek ucinane bez powodu. - Logistycy w magazynie to dwóch totalnie znerwicowanych gości wyładowujących swoją złość z byle powodu. - Zupełny brak możliwości rozwoju czy awansu. - Brak ubrania roboczego oraz obuwia. - Atmosfera toksyczna zarówno w biurze jak i na magazynie - Szefuncio Mareczek czepia się wszystkiego ( nawet tego że farba została pod skuwką pędzla), nie potrafi też rozmawiać z ludźmi.

Jak się pracuje z ludźmi z Usługi Transportowe Muśko Marek?

Były pracownik Nowy wpis

Umowa zlecenie - reszta pod stołem Nieterminową wypłata - część do 10 albo i nie, pod stołem do 20 albo jak im się zechce. Po wręczeniu wypowiedzenia nie odzyskacie pieniędzy za swoją pracę Stare samochody, wiecznie trzeba jechać jechać z czymś na serwis bo dziad oczywiście chciałby aby auto jeździło i nie generowało kosztów z tytułu eksploatacji. Jakaś śmieszna norma spalania którą nie wiem jak wyliczył ( chyba wedle własnego widzimisię), bo 20l/100 da się osiągnąć ale jeżdżąc solówką do 7.5t po autostradach. Atmosfera w biurze toksyczna. Szef Mareczek (usunięte przez administratora) synek Łukasz tez, kompletnie nie potrafią rozmawiać z ludźmi( wiecznie pretensjonalny ton, wiecznie im nic nie pasuje, o wszystko mają problem.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Usługi Transportowe Muśko Marek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Sajmon

Co jakiś czas przeglądam rynek pracy i oferty z tej firmy non stop wiszą. Widać najczęściej ofertę pracy na stanowisko mechanika, a ostatnio wróciły na kierowców. Czy ktoś może się wypowiedzieć bo ta firma nie wydaje się godna zaufania.

Kierowca

Dzień dobry, co jest przyczyną ciągłego poszukiwania pracowników przez tego pracodawcę? Na portalu Bilystokonline są non stop ogłoszenia.

były kierowca
@Kierowca

-umowy zlecenie najnizsza krajowa, reszta pod stołem -nieterminowe wynagrodzenie -brak jakichkolwiek premii świątecznych, brak zaplecza socjalnego -niepewna robota, dziś jest jutro nie ma -problem z odzyskaniem pieniędzy po zwolnieniu -brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju -flota samochodów stara, dojeżdzana aż do upadku -atmosfera pracy na zerowym poziomie myślę że więcej nie trzeba wymieniać

JJ
@były kierowca

Poznając właściciela na rekrutacji myślę że to prawda, bo takiego (usunięte przez administratora) dawno nie widziałem

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Muśko Marek - Kolonia grabówka

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Muśko Marek?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Muśko Marek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Usługi Transportowe Muśko Marek
  • Wąska 15