Invest-Global Sp. z o.o. w Organizacji

Opinie o Invest-Global Sp. z o.o. w Organizacji

ReXC

kupywalem u nich wyroby granitowe, ceny dobre, jedynie termin dostawy przesunoł się z 4 tygodni do 7 tygodni, poza tym ok.

PRZEWOZNIK

od grudnia 2014 nie zapłacili za transport do szwajcari tam mają też FIRME !!!

Zostaw opinię o Invest-Global Sp. z o.o. w Organizacji - Jelenia góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest-Global Sp. z o.o. w Organizacji