Gum-Serwis W. i K. Szostak

Opinie o Gum-Serwis W. i K. Szostak

maxiking81

ludzie omijajcie ten serwis z daleka oszusci naciagacze i zlodzieje a ceny wyzsze jak w autoryzowanym serwisie zdecydowanie nie polecam tego warsztatu nikomu

dd

wymieniali mi łożyska w skrzyni,dziś padła po 16000 od wymiany ,mechanik w aso stwierdził że wymienili tylko 1 łożysko reszta ma bicia fabryczne i nie były wymienione a zapłaciłem za 3 szt nowych oczywiście padł z tego również wysprzęglik,skasowali na ponad 4tys teraz musze znowu zapłacić za robociznę i wymianę 3 łożysk bo w/w są niekompetentni i chcieli na mnie zarobić ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO WARSZTATU

Zostaw opinię o Gum-Serwis W. i K. Szostak - Myślenice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gum-Serwis W. i K. Szostak