Firma Tor Marek Kłosok

Opinie o Firma Tor Marek Kłosok

Polo123

Moja opinia jest negatywna Pan Marek to oszust i wyzyskiwacz ludzi wiele ludzi pracuje bez umowy i pod wpływem alkoholu a ci co mają umowę są traktowani jak niewolnicy bo liczy się tylko zysk dala niego a nie pracownik radzę się dobrze zastanowić zanim podejmiecie z nim współpracę

Zostaw opinię o Firma Tor Marek Kłosok - Krzyżanowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Tor Marek Kłosok