Opinie o Opon-El Serwis Ogumienia Strojecki Leszek w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Opon-El Serwis Ogumienia Strojecki Leszek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Opon-El Serwis Ogumienia Strojecki Leszek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opon-El Serwis Ogumienia Strojecki Leszek w Oława

Wojciech Nowy wpis

Polecam nigdy nie miałem problemu z właścicielami ani ich pracownikami, według Mnie warsztat GODNY POLECENIA. Pozdrawiam

rafi

Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Nikt nigdy nie potraktował mnie w taki sposób jak kobieta która tam pracuje i jest właścicielem. Miałem umówioną wizytę wymiany nowych opon z serwisu oponeo na 9 i byłem punktualnie. Gdy wszedłem od razu baba zaczęła krzyczeć nie mówić ale drzeć się że chyba nie myślę że ona teraz wymieni mi opony. Spytałem czemu krzyczy że ja mam umówioną wymianę na 9 i jest 9 godzina. Ona ze trzba czekać, ja pytam jak długo ona nie wie. Wszystko to odbywało się w strasznym krzyku nie komunikowała się jak z klientem lecz jak z psem przy budzie. Nigdy w życiu nie spotkała mnie podobna sytuacja jak w tej dziurze. Na koniec po 1,5 godzinie w końcu opony zostały wymienione za 100 zł za założenie opony na felgi. Odradzam każdemu to miejsce. Jeśli przestaniecie tam jeździć to w końcu zrozumieją że bez klientów nie ma pieniędzy i zmienią podejście i obsługę.

pozdro600 Nowy wpis
@rafi

Drogi Panie, czasem są obsuwy, normalna rzecz (usunięte przez administratora) :) a ta Pani nigdy nie krzyczy na klientów, prędzej taki młody... no ale jak ściemniać to ściemniać na całego :) a klientów tam nigdy nie bd brakować ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Opon-El Serwis Ogumienia Strojecki Leszek - Oława

Opon-El Serwis Ogumienia Strojecki Leszek