Mk Mazurek Marcin Mazurek

Poznań

Mk Mazurek Marcin Mazurek

Opinie o Mk Mazurek Marcin Mazurek

Bizon

Polecam usługi, naprawę samochodu, wymianę opon wykonują, sprawnie, fachowo, posiadają ochronę całodobowo, na parkingu można zostawić pojazd, polecam

Pracownik ochrony Jaras

Dobry Pracodawca wypłata pensji na czas, uczciwi ludzie, Firma jest prowadzona przez Marcina, Jacka dwóch braci, b.dobrzy mechanicy, specjaliści, są w stanie naprawić każdy samochód, sprowadzić części, doradzić, naprawić. Jako pracownik ochrony daje 10/10.

Zostaw opinię o Mk Mazurek Marcin Mazurek - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mk Mazurek Marcin Mazurek