Fart Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Piotr Kocerba

Będzin

Opinie o Fart Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Piotr Kocerba

anonim1

jak nic napisał to pewno jakiś "super mechanik" który już tam nie pracuje, bo w każdej branży to szef jest zły a pracownicy poszkodowani "aniołowie"

ha ha, to chyba jakiś żart???? Syf, brud i ubóstwo, właściciel ściubi na wszystko, pozjadał wszystkie rozumy, gnoi pracowników, zatrudnia na czarno za żałosne pieniądze. Nic tylko nasłać tam PIP, ZUS, US i Sanepid.

Zostaw opinię o Fart Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Piotr Kocerba - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fart Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Piotr Kocerba