Bielman Serwis Ogumienia Ryszard Radzikowski

Nowa Wieś Ełcka

Opinie o Bielman Serwis Ogumienia Ryszard Radzikowski

krzysiek

Nie polecam,pracowałem tam kiedyś ,i powiem że właściciel sam nie zna się na fachu a uczy pracowników,ponadto zmienia ich jak rękawiczki,i jeszcze coś wyśmiewa się z pracowników,nie polecam.

dawid

NIE polecam, pojechałem tam kiedyś by zmieniono mi opony w moto na nowe, skutki: źle wyważone koła, porysowane felgi, w nieprawidłowy sposób założone opony. Może miałem pecha, bo trafiłem na jakiegoś małolata, co się okazło kompletnie chyba na swoim fachu się nie zna.

Zostaw opinię o Bielman Serwis Ogumienia Ryszard Radzikowski - Nowa Wieś Ełcka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bielman Serwis Ogumienia Ryszard Radzikowski