Auto-Partner Serwis Ogumienia Józef Napora

Pulawy

Opinie o Auto-Partner Serwis Ogumienia Józef Napora

Szpek

Oszust,naciągacz,kręt te cechy psują do właściciela.Opony mi takie założył że bym mógł siebie sam zabić lub inne osoby.Chciałem żeby mi pieniądze oddał to nie chciał.oponę 13letnią mi założył za 100zł.A drugą 11letnią też za 100zł i na dodatek bieżnikiem trochę się różniły i jedna była cholernie zjeżdzona.A liczy sobie jak w hotelu 5 gwiazdkowym.Lepiej omijać ten warsztat szerokim łukiem.

ktoś

NO co kolejny puławski pseudo prywaciarz co za marne grosze najniższą krajową chciałby aby pracownik robił wszystko i po 10 godz jak murzyn

O co tu chodzi?!

Co miesiąc zmieniają się mechanicy w tej firmie i pojawiają się nowe ogłoszenia pracy. Kto tam pracował i się wypowie?

Zostaw opinię o Auto-Partner Serwis Ogumienia Józef Napora - Pulawy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Partner Serwis Ogumienia Józef Napora