Torus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe

Strzegom

Torus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe

Opinie o Torus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Torus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe jest takim przedsiębiorstwem?

xyz

Wszystkim serdecznie odradzam i radzę trzymać się z daleka!

Kick

Jak najdalej z dala!!!

Cubuś

Liptonek :-)

Olaf

Nie polecam.

Zostaw opinię o Torus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe - Strzegom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torus Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe