Opinie o CBI Opony Sp. z o.o. w Dziekanów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CBI Opony Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CBI Opony Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBI Opony Sp. z o.o. w Dziekanów

Natalia Nowy wpis

To prawda ze firma nie uznaje reklamacji?

marian Nowy wpis

Szef ma straszne mniemanie o sobie.Nie uznaje reklamacji.Kupiłem nowe opony,pojechałem je założyć.Okazało się że jedna ma wadę fabryczną.Oczywiście pan SZEF wady nie uznał!Nigdy ale to NIGDY nie kupujcie u niego opon!!!!

Marek Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, kupiłem u nich opony 195/55 maxxis do przyczep wszystkie cztery po niecałym miesiącu nie nadawały sie już do użytku. W każdej oponie na stronie wewnętrznej urosły bąble. Oczywiscie stwierdzono przy reklamacji nadmierna ekploatacje. Opony po 3000km nie nadawały sie do uzytku, choc bieznik wygladał jak nowy. Posiadam dokumentacje fotograficzna + druk CMR przewozonego ładunku co dokumentuje ze przyczepa niebyła przeładowana. Wczesniej korzystałem z zakupu opon w innych firmach i rowniez zdarzały sie wadliwe opony ale zawsze byly wymieniane na gwarancji. Nie polecam tej firmy.

Tragedia tam czas zatrzymał się w PRL-u.Szef następnie ucho a reszta to śmiecie,dobrze że to już ostatnie dni nie będzie mobbingu i dręczenia ludzi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CBI Opony Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Temida

(usunięte przez administratora)Jeżeli interesuje cię jak NIE powinna funkcjonować firma to jest to miejsce dla ciebie.Oczywiście jeśli nie potrzebujesz pieniędzy i masz dużżżooo czasu

JAN Nowy wpis
@Temida

Kretyn furiat i buc.Nie znam gorszych słów jak bym znał to bym je napisał.Nie kupujcie u tego buca opon!

życzliwy

Omijajcie szerokim łukiem, jest dokładnie tak jak napisała Aneta. Szef furiat, skąpy, chciwy, i w dodatku złośliwy.Razem ze swoim szpiegiem, skutecznie tłumi możliwości firmy i jeszcze bardziej chęć do pracy.Szkoda Waszego czasu i nerwów, firma bez przyszłości.

Atena

Unikać jak ognia! Szef furiat, uprawia mobbing. Dokłada obowiązków nie podnosząc pensji. Ma szpiega pana [usunięte przez moderatora], który donosi na pracowników i kopie pod nimi dołki.

Zostaw merytoryczną opinię o CBI Opony Sp. z o.o. - Dziekanów

CBI Opony Sp. z o.o.

CBI Opony Sp. z o.o.