CBI Opony Sp. z o.o.

Dziekanów

Opinie o CBI Opony Sp. z o.o.

marian

Szef ma straszne mniemanie o sobie.Nie uznaje reklamacji.Kupiłem nowe opony,pojechałem je założyć.Okazało się że jedna ma wadę fabryczną.Oczywiście pan SZEF wady nie uznał!Nigdy ale to NIGDY nie kupujcie u niego opon!!!!

Marek

Nie polecam tej firmy, kupiłem u nich opony 195/55 maxxis do przyczep wszystkie cztery po niecałym miesiącu nie nadawały sie już do użytku. W każdej oponie na stronie wewnętrznej urosły bąble. Oczywiscie stwierdzono przy reklamacji nadmierna ekploatacje. Opony po 3000km nie nadawały sie do uzytku, choc bieznik wygladał jak nowy. Posiadam dokumentacje fotograficzna + druk CMR przewozonego ładunku co dokumentuje ze przyczepa niebyła przeładowana. Wczesniej korzystałem z zakupu opon w innych firmach i rowniez zdarzały sie wadliwe opony ale zawsze byly wymieniane na gwarancji. Nie polecam tej firmy.

Tragedia tam czas zatrzymał się w PRL-u.Szef następnie ucho a reszta to śmiecie,dobrze że to już ostatnie dni nie będzie mobbingu i dręczenia ludzi

Temida

(usunięte przez administratora)Jeżeli interesuje cię jak NIE powinna funkcjonować firma to jest to miejsce dla ciebie.Oczywiście jeśli nie potrzebujesz pieniędzy i masz dużżżooo czasu

JAN
@Temida 18.02.2014, 09:16

Kretyn furiat i buc.Nie znam gorszych słów jak bym znał to bym je napisał.Nie kupujcie u tego buca opon!

życzliwy

Omijajcie szerokim łukiem, jest dokładnie tak jak napisała Aneta. Szef furiat, skąpy, chciwy, i w dodatku złośliwy.Razem ze swoim szpiegiem, skutecznie tłumi możliwości firmy i jeszcze bardziej chęć do pracy.Szkoda Waszego czasu i nerwów, firma bez przyszłości.

Atena

Unikać jak ognia! Szef furiat, uprawia mobbing. Dokłada obowiązków nie podnosząc pensji. Ma szpiega pana [usunięte przez moderatora], który donosi na pracowników i kopie pod nimi dołki.

Zostaw opinię o CBI Opony Sp. z o.o. - Dziekanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBI Opony Sp. z o.o.