Auto Centrum Blask

Kraków

Opinie o Auto Centrum Blask

Janusz

pan prezes nie ma piniendzy zeby wyplacic dla pracownikow (kturych no tabene jest kilku) i daje na raty a z synalkiem kupuja sobie samochody za ponad 50 000 i 100 000 zlotych polskich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kuba
@Janusz 12.10.2016 19:21

Ale z Ciebie młot. ,, ktury no tabene " nadaje się tylko do mopa.

Zawiedziony

Najgorszy warsztat w mieście!!! O mechanice nie maja pojęcia. Oddadzą ci niesprawny samochód i wciskają że tak ma być. Potem proponują powtórną naprawę za którą kolejny raz musisz zapłacić. Cena za usługę przed wymianą/naprawą dużo niższa niż po. Kiepska myjnia, a i serwis opon to żenada. Opony kierunkowe potrafią założyć na odwrót. Omijajcie z daleka!!!

KRYSTEK

złodzieje, trzymać się z daleka

krzychujdm

Sklepu nie polecam tanie wałki! produkty dostępne na stronie okazują sie niedostępne fizycznie dzwonią proponują coś innego zgodziłem sie mimo tego ze dostałem produkt tańszy o 20zł od tego który wybrałem aplikatory do wosku zamiast megsa to najtańsze zamienniki czyli wałek już na jakieś 25-30zł napisałem reklamacje dzwoniłem ale zero odzewu zero profesjonalizmu także omijajcie z daleka!!

w 2015 roku nic się nie zmieniło,pracownicy nie są szanowani, zarobki marne, umowy tylko wybiórczo. Omijajcie z daleka

Daro

Ciekawa firma jesli chodzi o myjnie.Brak umow o prace.Ewentualnie jesli juz racza komus wypisac ,to na 1/4 etatu ,a i tak robisz po 10 godzin (albo i wiecej).Nadgodziny nie wyplacane.Jesli przyjedzie jakis kochany znajomy wlasciciela na komplet (45 minut roboty) na 5 minut przed zamknieciem to i tak musisz zostac za darmo i to robic.Kierownicy tez niezbyt normalni.Jeden zakompleksiony z jakiejs wioski za Krakowem wozi sie jakby byl Chuckiem Norrisem, drugi kretacz z humorami jak u starej baby.Obaj okradaja z premii pracownikow i szefa z utargow.Grzebanie po cudzych szafkach i rzeczach prywatnych przez innych pracownikow,kradzieze.Szef tez z innej bajki.Lazi jak menda ,drze morde o wszystko i kij wie o co mu chodzi.Jak cie zwolnia z pracy ,to boja sie powiedziec o tym wprost,tylko wysylaja na bezplatne wolne albo odsylaja do domu przez pare dni pod rzad poki sam nie zrezygnujesz z tej pracy.Cyrk nie firma.

Zostaw opinię o Auto Centrum Blask - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Centrum Blask