Argum Arkadiusz Pilek

Głowaczów

Opinie o Argum Arkadiusz Pilek

XYZ

FRAJERZY MĄKA SIE NADAL SPRZEDAJE, A WASZYCH SZROTÓW NIKT NIE CHCE KUPOWAĆ. Drogi Arku,lepiej zawijajcie cukierki niż macie produkować opony.

MAREK JEBAK TEORETYK

Zbyszek nie gadaj głupot... Lepiej powiedz gdzie są LHT na continentalu bo się Jaruzelski pytał. A mąkę drogo masz???

bogdan69

Pracowałem wiele lat, z roku na rok upadek firmy. Rządzi tam Krzysztof Oktabowicz - mega fraj*er oraz kierownik Socha- d*ebil, głą*b co nie umie pisać i liczyć, jednym slowem to analfabeta. Robią opony złomy, że starych bieżnikowanych opon. LUDZISKA! Omijajcie szerokim łukiem ten przystanek na uboczu! (szrotownia) BOGDAN

Zostaw opinię o Argum Arkadiusz Pilek - Głowaczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Argum Arkadiusz Pilek