Jumbo Grzegorz Drapa

Kraków

Opinie o Jumbo Grzegorz Drapa

long

To najlepszy szef jakiego miałem.

Rafał

pracowałem tam długo i mile wspominam te czasy.Pieniądze dobre się zarabiało,bo właściciel płaci na godzinę plus premię od utargu.Jest młodym,normalnym szefem,który porozmawia o wszystkim.Pozdrawiam Pana Grzegorza.

Właściciel to normalny facet,który chce do czegoś dojść poprzez jakość świadczonych usług oraz szybkość.Bardzo dobrze mi się u niego pracowało.Dziś mam inną pracę.Pana Grzegorza chętnie odwiedzam,życzę mu wszystkiego dobrego i powodzenia w interesach.

Zostaw opinię o Jumbo Grzegorz Drapa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jumbo Grzegorz Drapa