F1 Car Wash

Poznań

F1 Car Wash
0 0

Opinie o F1 Car Wash

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co teraz dzieje się w tym momencie w F1 Car Wash? Ostatni post zamieszczony został 2 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

Koordynator

Pracowałem ponad rok. Firma ogólnie fajna. Sporo się tam dzieje i niestety z tego powodu stresująca praca. Sporo wjazdów i delegacji.... Zespół był całkiem sensowny ale oczekiwali za dużej samodzielności .....

Zostaw opinię o F1 Car Wash - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F1 Car Wash