Pietron-Bis Myjnia Samochodowa

Opinie o Pietron-Bis Myjnia Samochodowa

koszwas

mechanika jak najbardziej ok do poki pracoje tam mechanik (usunięte przez administratora)teraz nie wiem nie bylem. myjnia to koszmar ludzie wiecznie pijani smierdzi wodka na kilometr . nie polecam myjni !!!!!!!!!!!!!! jesli na mechanice jest (usunięte przez administratora) to jak najbardziej polecam zna sie jak malo ktory. . . szefostwo to jakas komedia jeden mowi za robote 100 a drugi 150 . nigdy nie wiadomo jak bedzie .

Zostaw opinię o Pietron-Bis Myjnia Samochodowa - Radom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pietron-Bis Myjnia Samochodowa