Intervip Plus S.C. Myjnia Samochodowa Rafał Stankowiak Bartłomiej Olczak

Opinie o Intervip Plus S.C. Myjnia Samochodowa Rafał Stankowiak Bartłomiej Olczak

stary pracownik

Ze skąpstwa właściciel każe pracownikom wielokrotnie używać tych samych worków na śmieci, wyłącza ogrzewanie zimą przechadzając przez 5 minut w kurtce po stanowiskach i twierdząc, że przecież jest ciepło (to nic, że woda marznie na felgach i progach). Efekt taki, że prawa dłoń marznie mi bardzo szybko - nie warto było za te parę złoty na godzinę...

Masz informacje z pierwszej ręki o firmie Intervip Plus S.C. Myjnia Samochodowa Rafał Stankowiak Bartłomiej Olczak ? Czekamy na nowe opinie!

Zostaw opinię o Intervip Plus S.C. Myjnia Samochodowa Rafał Stankowiak Bartłomiej Olczak - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intervip Plus S.C. Myjnia Samochodowa Rafał Stankowiak Bartłomiej Olczak