Auto-Błysk Leszek Setner

Kraków

Opinie o Auto-Błysk Leszek Setner

Mariusz

Byłem w sobotę bo na wesele jechałem.Ale panowie felg to mi nie domyli w kompleksowym pakiecie.A ceny straszne.Nie polecam

KBF

Kiedyś ta myjnia oferowała usługi na wysokim poziomie a teraz to nawet nie chce im się d... ruszyć.Żenada

Barbara-Ford Mondeo

Nie polecam :(

mercedes

Lepiej poszukać coś tańszego i dokładniejszego bo panowie z prandoty się nie przykładają.

Marzena

Bardzo drogo i niedokładnie.Felgi nie domyte,progi też :(

Włodzimierz

Wygląd myjni to typowy prl.Jakość usługi słaba,chyba panu Staszkowi nie chciało się przykładać.Ceny dość wygórowane jak na myjnie w małym garażu.Faktura nie widoczna,drukowana drugarką igłową!!!Z czystym sumieniem nie polecam.

seat

Nic specjalnego.Myjnia garażowa.Dwa stanowiska,ceny rodem z galerii handlowej,a jakość naprawdę słaba.

Zostaw opinię o Auto-Błysk Leszek Setner - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Błysk Leszek Setner