F.H.U. Bartek Gwalbert Stefański

Kraków

Opinie o F.H.U. Bartek Gwalbert Stefański

FHU Bartek gwalbert Stefański

Od 2010 roku nie wykonujemy napraw blacharskich pojazdach samochodowych. Zajmujemy się wyłącznie układami wydechowymi.Ten paszkwil na temat mojej firmy napisał niejaki pan \"27biker lub toto4u\" jak kto woli. Ściąłem się z nim mailowo i obiecał ze mi będzie psuł opinie gdzie się da. Biedny chory człowiek musiała go matka opuścić na głowę za młodu.

etiene

Auto fuszerka do kwadratu. Zlecenie:tył do klepania,naprawa drzwi kierowcy. efekt: drzwi po naprawie się nie domykają powodują nacinanie uszczelki,klamka zle zamontowana odchodzi,koroduje.Dziwne inne klamki chromowane nie korodują.Wniosek ukradli orginalna klamke. Ponadto nie chciał wystawić faktury za wykonaną usługe. Chciał więcej niz było ustalone.naciagacze.

Zostaw opinię o F.H.U. Bartek Gwalbert Stefański - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Bartek Gwalbert Stefański