MIX-Serwis Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Wojciech Pykało

Wronki

Opinie o MIX-Serwis Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Wojciech Pykało

Tajs

Ceny produktów mają dobre, jest w tym sklepie faktycznie tanio, ale jeśli chodzi o naprawę to nie polecam.(usunięte przez administratora)

MOT

Ten Pan jest [usunięte przez moderatora] nie polecam mozna wydac 1000 zł i moto odebrac na przyczepce,pojecie o motorach niby jest ale praktyka pozal się boże przestrzegam motor popsuty z naprawy za 200 zl koszt 1000 a moto nie naprawione pogubione czsci poprostu skandal no i brak zwrotu pieniążków!!!!!

Zostaw opinię o MIX-Serwis Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Wojciech Pykało - Wronki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIX-Serwis Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Wojciech Pykało