Ekolot Zakład Produkcyjny

Krosno

Opinie o Ekolot Zakład Produkcyjny

Tam potrzebny ktos mlody.

Pawel

Ja też tam pracuje kilka kat .dziadostwo i tyle .mało placu w ratach .jego synek pedały chodzi jak ciotka po chwili i zgrywania cwaniak jak by nie jego ojciec złodziej to by w źyciu do niczego nie doszedł.

fjl9

a ja od kilku lat już pracuje u tego złodzieja ,powiem wam jak jet wypłaty jeszcze nigdy nie miałem na czas ,i mało kiedy w całości tylko na raty ,i zawsze mi cos obcina z wypłaty,po prostu tragedia trzeba uwarzać na ludzi którzy tam pracują bo cię zaraz zakabluja,większoś to sami konfidenci ,na szczejście mam już na oku inna prace.

DSFGRFG

potwierdzam także pracowałem u tego złodzieja,okrada ludzi jak tylko może ,na początku obiecuje że daja za godzine 10 zł a potem ,daje ci 8żadnago szacónu dla swoich pracowników ,których nazywa alkocholikami i swoimi małpami które sobie ogląda na kamerach,.uwarzajcie ten zakład.Słowik to kłamliwy korczyniak i złodziej

hhhhh

Uwaga na firme Ekolot i Właściciela Henryka Słowika To złodziej i oszust i recydywista ,Siedział kiedyś w Pierdlu bo oszukał wiele ludzi .Zreszta do dzis spłaca długi ,i wykorzystuje ludzi w swojej śmierdzącej firmie ,i ma za nic swoich pracowników,Uwarzajcie na tego grubasa i jego synka pedałka ,Jak by nie przekrety ojca ,to nie zgrywał by takiego cwaniaka

Zostaw opinię o Ekolot Zakład Produkcyjny - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekolot Zakład Produkcyjny