Ecosukces Robert Zajkowski

Białystok

Opinie o Ecosukces Robert Zajkowski

R.Zajkowski

Chyba chodzi o innego Zajkowskiego. Nigdy nie miałem związku z firmą Eco Capital czy Eco Logic. Kolejne niezweryfikowane opinie będę zgłaszał w odpowiednie miejsca. Firma Ecosukces Robert Zajkowski nigdy nie była powiązana z w/w firmami, nigdy też nie współpracowała z w/w.

Podlizujesz sie i to głupio. Robert Zajkowski zamieszany jest w przekręty firmy Eco Capital zwiazane z \"przetwarzaniem opon\". Eco Capital właśnie przestał spłacać faktury. Teraz \"biznes\" przejmuje Eco Logic, której prezesem jest Zajkowski.

Zostaw opinię o Ecosukces Robert Zajkowski - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ecosukces Robert Zajkowski