Haarslev a/s

Hårslev

Opinie o Haarslev a/s

Firma OK natomiast pośrednik Teamvikaren to typowi oszuści i złodzieje. Zmuszają do pracy po12 godz.dziennie.Ażeby otrzymać premię trzeba przepracować 68godz tygodniowo.Typowy [usunięte przez moderatora] tylko spanie i praca.Ponadto pobierają wysokie kaucje za mieszkania a po opuszczeniu mieszkania nie zwracają.Często nie wypłacają za wszystkie przepracowane godziny.Ustalają sami wewnętrzne przepisy powołując się na skorumpowane z nimi Związki Zawodowe Dansk Metal np.chorobowe należy zgłosić do biura 2 dni wcześniej i wiele jeszcze innych spraw o których już nie będę pisał. Proszę uważać na pośrednika teamvikaren z Odense!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Haarslev a/s - Hårslev

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Haarslev a/s