Gorczyca Grzegorz Przewóz Osób

Opinie o Gorczyca Grzegorz Przewóz Osób

xxxxx

Fajnie jest pisać opinie jako anonim

noworudzianin

Niestety mam całkiem odmienne zdanie. Pracowałem tam krótki czas. Firma jest nieprofesjonalna, zarobki niskie a przede wszystkim kiepska jakość usług. Auta w tragicznym stanie technicznym, nie rzadko brak dokumentacji. Firma świadczy usługi na transport międzynarodowy bez certyfikatu. Ogólnie nie polecam ani pracy ani korzystania z usług.

Zostaw opinię o Gorczyca Grzegorz Przewóz Osób - Nowa ruda

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gorczyca Grzegorz Przewóz Osób