Viki S.C. Tomasz Porębny Sławomir Dziewulski

Opinie o Viki S.C. Tomasz Porębny Sławomir Dziewulski

Pitekk

Witam. Nie polecam.Firma daje smieszna kase a wymaga jak by placili po 500 zl dniowki..... Najlepiej to szefowie by chcieli zeby za darmo pracvowac.....wyzysk i nic wiecej...

Zostań bohaterem rynku pracy. Opowiedz o firmie Viki S.C. Tomasz Porębny Sławomir Dziewulski na naszym forum i pomagaj innym w wybraniu drogi zawodowej.

Zostaw opinię o Viki S.C. Tomasz Porębny Sławomir Dziewulski - Cyców

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viki S.C. Tomasz Porębny Sławomir Dziewulski