Stepaniuk Transport Osobowy Marcin Stepaniuk

Opinie o Stepaniuk Transport Osobowy Marcin Stepaniuk

pasażer

Kierowcy jeżdżą po 120km/h w ogóle nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego, kierowcy nie wydają biletów, w busach plastikowe fotele (taborety). Odradzam podróżowanie z tą firmą

Kaja

Zostałam wyproszona z busa tej firmy przez policję. Ja i wielu innych pasażerów

Zostaw opinię o Stepaniuk Transport Osobowy Marcin Stepaniuk - Dobre miasto

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stepaniuk Transport Osobowy Marcin Stepaniuk