Opinie o Krisrom Travel Krzysztof Deinert Roman Brzoza sp.j. w Luboszyce

Krisrom Travel Krzysztof Deinert Roman Brzoza sp.j.
1 2 11 5 1

Jak długo trwa proces awansu w Krisrom Travel Krzysztof Deinert Roman Brzoza sp.j.?

@Pytanie

Nie ma awansu i podwyżki

@wtajemniczonych

Jest tylko mobing na który jest paragraf

Bogdan Nowy wpis
@wtajemniczonych

Bark możliwości rozwoju jest faktycznie niedogodnością. Czy można podnieść wysokość pensji pracując po godzinach i otrzymując dodatkową zapłatę?

Niki

Dobra firma pod warunkiem, że jest się dobrym pracownikiem!!!

@Niki

Dobrego pracownika traktują jak NIC I NIKT.Pracuj najlepiej za darmo i bez umowy (usunięte przez administratora)

Krzycho

Dawno nie pisał nikt na forum. Jak się pracuje, czy warto starać się o pracę?

;}
@Krzycho

jako skoczek tak zarobisz więcej od stałego kierowcy i nie musisz siedzieć po 2 dni w nl za marną dietę

Dzonson

(usunięte przez administratora) buractwo i brak szacunku dla klienta. Nie polecam

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pasazer

Bardzo nieprzyjemna sytuaja mi sie przytrafiła zwiazana z ta firma. Co do samego przejazdu - palenie w busie???? Niedopuszczalne jest zeby palil kierowca I jeszcze pozwalal na to pasazerom. Bus opłcacony w dwie strony (bo przeciez tak bedzie taniej). A w przeddzien wyjazdu okazuje sie, ze takiej rezerwacji nie maja (choć bilety zostały wystawione przez kierowce z data powrotu) . No I oczywiscie nerwy, straszenie sądem, opryskliwość I nieprofesjonalność ze strony własciciela w rozmowie telefonicznej (badz osoby tam zatrudnionej). Nigdy wiecej :(((

TakNie

Miałeś doświadczenie w pracy w firmie Krisrom Travel S.C. Krzysztof Deinert Roman Brzoza? Pomóż innym znaleźć pracę i podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Krisrom Travel Krzysztof Deinert Roman Brzoza sp.j. - Luboszyce

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Krisrom Travel Krzysztof Deinert Roman Brzoza sp.j.