Opinie o Łukasz Kozoń Wojtex Przewozy Pasażerskie w Bisztynek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łukasz Kozoń Wojtex Przewozy Pasażerskie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Łukasz Kozoń Wojtex Przewozy Pasażerskie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Kozoń Wojtex Przewozy Pasażerskie w Bisztynek

Ooo Nowy wpis

Witam, jeździłem już jako kierowca busa o chciałem się zorientować czy tutaj nie ma przypadkiem jakichś przyjęć. ciężko mi było o jakaś ofertę z sieci. tutaj dodatkowo nie ma nawet komentarzy z tego roku. czy kierowcy są zatrudniani?

Jakie są mocne strony pracodawcy Łukasz Kozoń Wojtex Przewozy Pasażerskie?

Wkurzona Nowy wpis

Chyba nieznajomość zegarka i rozkładów jazdy. Planowany odjazd 13.45 z Kętrzyna do Reszla, przychodzę 13.40 na przystanek i co? Busa nie ma, bo odjechał!!!! To nie jest pierwsza taka sytuacja.

Misia

Ten pan po 18 co jeździ jest bezczelny nie powinien jeździć!!!!! Ostatni raz jechałem z nim wczoraj

Tata z córką
@Misia

Dzisiaj tj. 18.08.2021 wracałem z córką z Olsztyna godz. 18;30 przewoźnik Wojtex. Kierowca J. B. tak dla informacji przewoźnika bo może coś z tym zrobi, a może i nie ( nie dbam o to, bo więcej z ich usług nie skorzystam ).Staliśmy na stanowisku nr 6 czekając na busa, gdy podjechał chciałem otworzyć drzwi raz, drugi ale nie otworzyły się. Okazało się, że są automatyczne ale ja tego nie wiedziałem, bo nie wszystkie busy tak mają. Drzwi zaczęły się otwierać wiec puściłem klamkę i czekałem aż się otworzą, a ten (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zaczął drzeć swoją wielką mordę na mnie przy córce i ludziach którzy stali ze mną, że popsuje, że on będzie musiał płacić z własnej kieszeni !!!! Powiedziałem ze nie wiedziałem, że są automatyczne. Pani, która stała za mną powiedziała „jaki nerwowy” później ktoś jeszcze coś powiedział, to on na to ze ciężki dzień. Ty chamie pochodzący ze Stanclewa tak ci później było wstyd, że okulary miałeś całą drogę chociaż słońca nie było, a klientom jakbyś mógł, to w (usunięte przez administratora) byś wlazł tak ci wstyd było. W Rzecku na tych zakrętach i po dziurach też zapier...ł aż córka się bała. To tyle ty chamie. !!!

Jechać z nimi Nowy wpis
@Tata z córką

Nie ma co się dziwić to są biedne brudasy którzy zatrudniają patologie nie kierowców.Tam pracują niedorozwoje mające komorników i alkoholicy.Ja bym się bał jeździć z każdym kierowcą firmy wojtex

Pasażer

Żenująca jest ta firma, oby jak najszybciej ja zlikwidowali i dali przewozy na trasie Olsztyn- Bisztynek, bisztynek- Olsztyn normalnego przewoźnika. Strony normalnej z rozkładem nie ma tylko jakiś profil na fejsbuku. Wczoraj chciałam wrócić o 20.20 busem z Olsztyna na bisztynek, ale niestety informacji o odwołaniu kursu nie było. Po czasie zauzwazylam ze od 15.11 ten kurs anulowany. A co maja zrobić seniorzy? Widziałam ludzi, którzy z zakupami czekali na tego busa, skąd oni maja wiedzieć ze kurs odwołany? Żałosny przewoźnik oby wasza firmę zamknęli.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Łukasz Kozoń Wojtex Przewozy Pasażerskie? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Ciotka

Przewozy dobrze zorganizowane szybko i bezpiecznie polecam bo sama korzystam nie to co inni ????

Kierowca z Mrągowa

Dziś kierowca jednego z busów,iveco, starszy gruby pan z brodą, po włączeniu się do ruchu na dk16 obok stacji BP zaczął wyprzedzać mnie 200 m przed końcem lewego pasa. Wszyscy jechaliśmy jedbostajnie 90 km/h. Co było dalej? Zrównał się że mną już na powierzchni wyłączonej z ruchu, następnie zmusił do ostrego hamowania i zepchnął mnie ma pobocze. Wszystko tylko po to, by jechać przede mną i zjechać za kilka km w Barczewie. Całe zajście nagrała kamerka pokładowa i nagranie niebawem trafi do Internetu.

Kierowca iveco
@Kierowca z Mrągowa

A wstaw tylko do internetu nagranie to długo niepojezdzisz tym gratem.Mam Twoje numery rejestracyjne nagrane na kamerce i chętnie cie odwiedze !! Jak jedziesz jak sierota 70km/h na drodze dwupasmowej to sie nie dziw ze cie autobus wyprzedza !!! Nie dla Ciebie taka droga,won na pole jezdzic traktorem buraku !

Mieszkaniec Olsztyna

Mam rodzinę w Bisztynku ale nie którzy kierowcy jadą jak szaleni że chce się wymiotować moim zdaniem najlepszy jest PAN EDEK i są za małe autobusy jest ciasno wiem że jest pandemia ciekawe czy były by większe

Artur
@Mieszkaniec Olsztyna

Ale Pan Edek już nie pracuje. Fajny był taki przedsiębiorczy. Brał pieniądze za bilet , nie wystawiając go,i takim o to sposobem miał drugą dniówke. Dziwne że właściciel tyle czasu to tolerował !!!!!! ŁAPY UCINAĆ (usunięte przez administratora) !!!!!!!!

Czy pracodawca Łukasz Kozoń Wojtex Przewozy Pasażerskie motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Haha

Czym ma motywować ? To są biedaki,patrzą aby swoją kieszen nabić.Pracownik to dla nich zło konieczne.Na święta nawet życzeń nie składają tak jak on jak i jego brat marcin,nie wspomne juz o jakimś drobnym symbolicznym prezencie.Banda biedaków nieszanujących pracowników

Marzena
@Haha

Pamiętaj, że na forum publicznym staramy się wskazywać na konkretne osoby. Widzę, że wiesz całkiem sporo o tym, jak przedstawia się sytuacja pracowników w Wojtex Przewozach Pasażerskich. Sam byłeś pracownikiem tej firmy, czy wiesz to z drugiej ręki?

@Marzena

"Pamiętaj, że na forum publicznym staramy się wskazywać na konkretne osoby" Wtf ?? No wlasnie wskazuje bande nieudaczników !! Wiem całkiem sporo nie tylko o nich,a kim jestem i skąd to wiem to akurat Ciebie powinno to najmniej interesować.Nie interesuj sie tak bo kociej mordy dostaniesz !!!

Byly kierowca
@Haha

Widać " haha" że nic nie wiesz. Odchodząc w 2017 roku firma sie podzieliła na dwie mniejsze. Teraz jest fhu wojtex marcin kozoń. Jak pracowalem to nie mialem źle. Sprawy zdrowotne byly powodem odejscia. Tak wiec lepiej sie nie wypowiadac bo mozna sobie dobrze przeje....ć

@Byly kierowca

Weż Ty mnie mnie nie roźśmieszaj nędzny człowieczku.Ja mam na nich (usunięte przez administratora) i nie chce nic wiedzieć o nich.Nieźle (usunięte przez administratora) ?U kogo ? Pytam u kogo haha , może takie p.zdy jak Ty srają w gacie na ich widok bo ja wręcz przeciwnie !!! Będe pisał ile będe miał ochote haha.Żałosna p.zda jesteś !

Niezadowolony klient

Firma przewozowa nie szanuje klientów, nie informuje o zmianach rozkładu ani zmianach lokalizacji przystanku. Kilkukrotnie autobusy po prostu nie przyjeżdżały bez żadnej informacji, a po wymianie kilku słów z właścicielem od razu widać że nie jest to osoba kompetentna do jakiejkolwiek pracy z ludźmi. Ponadto zachowanie jakichkolwiek covidowych obostrzeń nie jest zachowane, do autobusu wciskane jest jak najwiecej osób, a kierowca maskę trzyma na brodzie. Naprawdę nie warto tracić czasu, lepiej poczekać na innego przewoźnika I wspierać firmy, które szanują swoich klientów.

Ja tam polecam,na pewno lepszy jak m.mazie....

Kierowca

Witam opinia negatywna pierwszy raz widzę jak kierowcy pomiędzy sobą walczą kłuca się między sobą wstyd dla przewoźników zrywanie ludziom rozkładów jazdy wstyd kierowcy i chańba i buraki jak to jeden z pasażerów powiedział

Odp
@Kierowca

Gdyby to pierwsza firma w 2017 nie zerwała rozkładu jazdy na dworcu w Biskupcu, to by eskalacji konfliktu nie było, a tak konflikt się rozwinął i firma się podzieliła. Co za tym idzie komfort pojazdów jak i wiek jest dość wysoki. Średnia wieku pojazdów firmy to raptem kilka lat - najmłodszy bus jest z 2013!

Jaki jest wkład kierownictwa Łukasz Kozoń Wojtex Przewozy Pasażerskie w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odp

Firmy wg. CEiDG nie ma. Jest podzielona od roku na dwie - Salon Urody Lena Beauty Magdalena Kozoń i FTU WOJTEX Marcin Kozoń. Posiadają wspólny rozkład jazdy

Były szczęsliwy pracownik

Omijac z daleka tak jak i jego brata.Ludzie niezrównowazeni psychicznie.Praca na czarno,ciagle zal ze małe utargi,nakaz jazd bezkursowo i podbieranie klientów konkurencji.Nie polecam nabawilem się nerwicy.To są brudasy nie pracodawcy !!

Brat
@Były szczęsliwy pracownik

Ładnie to tak pieprzyć głupoty.1. Nikt na czarno nie pracuje .2. Mamy dobre place i walczymy z nieuczciwa konkurencją....plociuchy

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Kozoń Wojtex Przewozy Pasażerskie - Bisztynek

• Jak się pracuje w Łukasz Kozoń Wojtex Przewozy Pasażerskie?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Kozoń Wojtex Przewozy Pasażerskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Łukasz Kozoń Wojtex Przewozy Pasażerskie
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Kolejowa 6A lok. 1
    11-230 Bisztynek