Trans-Kol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grażyna Jędrusiak

Wałbrzych

Opinie o Trans-Kol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grażyna Jędrusiak

post

Z zapłatą nie ma najmniejszego problemu -ale za prace -a nie weekendowanie w pracy.

Eldo

Wszystko wyglądało na nienaganne do momentu kiedy przyszła pora na zapłatę za wykonaną prace. Dno i metr mułu... Lepiej obejść szerokim łukiem. W dodatku właściciel ma fochy przebijające babę w ciąży.

Zostaw opinię o Trans-Kol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grażyna Jędrusiak - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Kol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grażyna Jędrusiak