Lokom-Tor Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Król

Zabrze

Opinie o Lokom-Tor Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Król

Pracowałem tam dwa miesiące , pracują tam same pijaki . Którzy piją podczas pracy i sieją afery . Praca nie jest zła ale ludzie zakłamani , którzy tam robią . Ludzie którzy tam pracują , rządzą szefem a nie szef pracownikami . Najwyższy czas żeby prezes Pan Mariusz otworzył oczy i zobaczył co się dzieje w jego firmie . Najwyższy czas zrobić porządek z pijakami . Pozwalniać wszystkich pijaków a trzymać uczciwych i rzetelnych pracowników którzy chcą pracować . To co powie Pani kierownik do szefa to jest czysta prawda , co przekazuje swoim przełożonym i trzeba ją docenić i może zacząć słychać w tej firmie .

witam tego tam mistrza piszesz ze same pijaki i wogule po pierwrze pijany to z bazy bys nie wyjechal do roboty a po drugie robiles tydzien to co ty tam wiesz zapewne nie wiedziales nawet kaj sa dzwi do szatni a pieprzysz glupoty pozdrawiam

prac

Wygląda na to, że "Mistrz" to jeden z tych mistrzów, którzy wylecieli z roboty za pijaństwo i to jak widać bardzo szybko; jak ktoś chce pracować to prace ma; sprzęt jest profesjonalny co można zobaczyć na budowach a jeżdżenie do roboty na torach Mercedesem to chyba prestiż ;-)

sofi

pytanie do mistrza. To jest tam ktoś jeszcze normalny ,prócz dziadka? To merolem też pijani jezdzą?

Mistrzu

same pijaki :) się przewracają na torach,prawie pod pociąg wpadają hahhahaa. Robiłem tydzień sprzęt za króla świeczki był lepszy :D. Pozdrawiam Dziadka jeden normalny gość :D. No i jezdzicie do roboty Mercedesem :D

ork

(usunięte przez administratora)płaca beznadziejna a praca niebezpieczna i ciężka(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Lokom-Tor Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Król - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lokom-Tor Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Król