Nowy sącz

0 0

Opinie o Gramet II S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Garwol Grzegorz Garwol

byly pracownik

pracowalem W firmie Gramet barcice i nie polecam nikomu zeby tam zdecydowal sie na prace.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Gramet II S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Garwol Grzegorz Garwol - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gramet II S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Garwol Grzegorz Garwol