PHU KARPA Serwis Taboru Kolejowego Paweł Bimkiewicz

Opinie o PHU KARPA Serwis Taboru Kolejowego Paweł Bimkiewicz

Pracownik...PKP

[usunięte przez moderatora] Powodzenia dla firmy -niech dalej kręci...Wałki

Pracownik...PKP

Co to za PHU KARPA??? Ludzie pracują za grosze,praca w Ekstremalnych warunkach,Jakie Hale-STARE WIATY.... Mają niby 600 m torów (do trzymania zepsutego taboru) Brak fachowców. Jedyny pojazd sprawny to LOKOMOTYWA która odstawia niesprawne pojazdy na w/w tory.BRAK Słów.

Zostaw opinię o PHU KARPA Serwis Taboru Kolejowego Paweł Bimkiewicz - Krzyż Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU KARPA Serwis Taboru Kolejowego Paweł Bimkiewicz