Tabor 1 PPHU Ryszard Traskiewicz

Opinie o Tabor 1 PPHU Ryszard Traskiewicz

jjj

nie jest źle

zxcvbnm,.

przebierają jak w ulęgałkach w czasach kryzysu gdzie pracy po prostu nie ma! nawet pozytywne przejście badań lekarskich nie stanowi tego że na 100% dostanie się pracę, także czy warto? odpowiedź należy do was bo wg mnie szkoda czasu i energii dla tego &^%$^&&*@$##$!!!!!!!!!!!!

Zibi

Ty chyba nie byłeś w [usunięte przez moderatora] zapraszam do pracy we Włoszech.....

bulbulator

prosze???? chyba pracujesz w innym Taborze 1 najniższa krajowa na umowie plus [usunięte przez moderatora]!!!! obiecanki cacanki a głupiemu radośc firma nie posiada nawet własnego biura wszystko załatwiasz na telefon. Ponadto wykonujesz prace pod Kolprem na hucie i Twoimi przełożonymi są kierownicy zmian o których nawet nie ma co się wypowiadac... nie wierzcie w te bzdury o podwyżkach itp. [usunięte przez moderatora]. Wszystko w temacie.

racuś

Jezzzzzu, bo się przewrócę. Ale bzdury. Ha, ha , ha !!!

Zostaw opinię o Tabor 1 PPHU Ryszard Traskiewicz - Niesułowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tabor 1 PPHU Ryszard Traskiewicz