Stacja Demontażu Pojazdów F.H. Rudnicki

Elbląg

Opinie o Stacja Demontażu Pojazdów F.H. Rudnicki

ona

[usunięte przez admina]nie płaci pracownikom.[usunięte przez admina]pieniądze za rzekome braki na złomowcach.Traktuja ludzi jak zero.nie płaca pensji po kilka miesięcy.odradzam wszystkim tą firme.pan właściciel chyba sie dorobił na tych zaległych wynagrodzeniach pracowników[usunięte przez admina].ODRADZAM>ODRADZAM prace w tej firmie

erni

Firma dobrze prosperująca,rozwijajaca sie.Mankamentem duzym jest brak wynagrodzenia na czas.

Zostaw opinię o Stacja Demontażu Pojazdów F.H. Rudnicki - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacja Demontażu Pojazdów F.H. Rudnicki