Auto-Mirmar S.C. Mirosław Szczepankiewicz Marek Lis

Konin

Opinie o Auto-Mirmar S.C. Mirosław Szczepankiewicz Marek Lis

oszukany

To firma z oszustami i nieudacznikami. Zostalo tam może dwóch mechaników , a reszta to obibole , krętacze , oszuści. Naliczają kase za coś co nie bylo zrobione. Nie znają się na swoim fachukompletnie. Ale jeszcze lepsi są pracownicy na górze, którzy wystawiają faktury szczególnie jedna pani L ta potrafi z 200 zrobić 700 zl wystarczy , że naliczy z 5 razy podłączenie do komputera a 90 zł i już jest 450 do przodu.Nie polecam tej firmy

abcde

pracowałem kiedyś w mir-marze , to co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie . Zaczynając od szefa p. Mirka skąpy cham , ucina z wypłaty wszytko za co może . Czepia się o wszytko sam nie wie czego chce a przy tym jest bardzo wulgarny i agresywny . Kręci klientów jak baranów jak przyjadą na reklamacja i suma sumarą reklamacja i tak nie jest uznana . Ogólnie jeden wielki burdel !!! Jeden z jego najlepszych pracowników zwolnił się z pracy bo p.Mirek kazał mu zeznawać w sadzie swoją wersje wydarzeń spieprzonej roboty . NIE POLECAM TEJ FIRMY POD KAŻDYM WZGLĘDEM !!!

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie Auto-Mirmar S.C. Mirosław Szczepankiewicz Marek Lis.

Zostaw opinię o Auto-Mirmar S.C. Mirosław Szczepankiewicz Marek Lis - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Mirmar S.C. Mirosław Szczepankiewicz Marek Lis