Almex Recykling Sp. z o.o.

Gorzów wielkopolski

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Almex Recykling Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almex Recykling Sp. z o.o.

1234

Zakład pracy jak każdy, wynagrodzenia na czas, z urlopami problemu nie ma, mała rotacja pracowników a to jak dla mnie na plus. Praca od 7-15 też na plus.

olo

kiepska firma małe zarobki żadnego socjalu ani na urlop i święta , praca na sprzęcie bez dozoru technicznego o wszystko trzeba się prosić na nic nie ma pieniędzy ale jest dobra wiadomość jak ktoś umie i potrafi i nie sprawi mu to moralnego zawodu to da się ukraść , zarobki od 1800 - 2500 netto z nadgodzinami ale jak ktoś ma dar to drugie tyle rozumiecie

1111
@olo 27.05.2016 18:39
kiepska firma małe zarobki żadnego socjalu ani na urlop i święta , praca na sprzęcie bez dozoru technicznego o wszystko trzeba...

To jest opinia byłego niezadowolenego pracownika, który nie umie odejść z honorem :-)

admin

Czy uważasz, że firma Almex Recykling Sp. z o.o. dobrze traktuje swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum, prawda kreauje rynek pracy.

Zostaw opinię o Almex Recykling Sp. z o.o. - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almex Recykling Sp. z o.o.