Meliopoz S.C. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane

Czerwonak

Opinie o Meliopoz S.C. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane

gumi

Firma z wieloletnim doświadczeniem. Niestety pracują tam tzw. karierowicze którzy nie "dostają wypłaty" a i tak chodzą do pracy a w gruncie rzeczy to szefostwu sprzątają działkę i apartamenty. Firma nie wypłacalna szef w Australii ciągle na nurkowaniu w Gdańsku apartamenty a ten kto napisał że nie jest źle to jest tym karierowiczem albo pisał to sam( usunięte przez administratora ) Ogólnie to totalna beznadzieja brak kompetencji logicznego myślenia, sam szef działa na niekorzyść firmy bez podpisanej umowy rozpoczyna budowę a potem budzi się z ręką w nocniku. Nie polecam jak chcesz utrzymać rodzinę to daj sobie spokój z tą firmą.

jony

a z tego co widziałe jak opłaca podwykonawców to a żal na sercu chłopaki po pół roku czekają za kasą, a szef twierdzie że taka jak u niego to niema nigdzie (oprócz gnojownika) resztę sobie sami dodajcie

brudny hary

to pisał chyba sam [usunięte przez moderatora] żeby pozyskać pracowników, a tak ogólnie tragedi, do tej firmy przychodzą bogaci co stć na to żeby ze dwa miesięce czekać za wypłatą

....

Ja pracuję i nie narzekam.... Jest tu wiele osob, którym zależy na tej firmie. Wypłaty w porównaniu do innych firm też nie są złe. Może to zależy od stanowiska, ale mi jest tu dobrze.

firma Meliopoz- niemożna jej nazwac w ten sposób totalne zero chlam zaklamanie pracownik jest przedmiotem a wyplaty marzeniem wszedzie naokolo dlugi a wyplaty zaliczkowo raz na dwa miesiace omijac bokiem bo so krzywdy narobicie pozdrawiam

Zostaw opinię o Meliopoz S.C. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane - Czerwonak

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meliopoz S.C. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane