TERSO P.P.H.U. Mariusz Turbański

zlodziej

pracownica

Krótko : NIE POLECAM !!

beznicku

Kategorycznie odradzam!! praca a raczej "SZEF" dla ludzi o mocnych nerwach. Oczywiście praca bez umowy , o wypłatę trzeba się zwyczajnie prosić , rzadko kiedy na czas ,a przy rozliczaniu zawsze SZEF źle oblicza wypłatę ( oczywiście na swoją korzyść)jest oburzony kiedy ktoś nie chce zostawać po godzinach , bardzo arogancki i chamski przede wszystkim dla kobiet(chyba ze względów osobistych),obgaduje i sieje wrogość wśród pracowników. w Firmie TERSO przetrwa ten który "siedzi cicho i grzecznie znosi humorki Pana M." Brud , kilkucentymetrowa warstwa parafiny na posadzce ,zimno, zero organizacji o BHP nie wspomnę. Dziwie się że ten "ZAKŁAD" jeszcze funkcjonuje.Praca sama w sobie nie jest zła i to jedyny plus.Zapraszam tam ludzi o mocnych nerwach i typu" nie umiem sie odezwać" Urząd Skarbowy i oczywiście PIP.Pozdrawiam pracowników :)

Zostaw opinię o TERSO P.P.H.U. Mariusz Turbański - Krzekotowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TERSO P.P.H.U. Mariusz Turbański