PGKiM w Lubsku Sp. z o.o.

Lubsko

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o PGKiM w Lubsku Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGKiM w Lubsku Sp. z o.o.

fryzjerka

Może te zarządy nie wiedza z kim mają do czynienia ? Warto dodać, że ten nazywany Ptokiem - mośkiem i kurduplem to komunista ze stażem pezperowskim , a może i informacji wojskowej. Jednym słowem ,kapuś donosiciel , a może i mor...

Kasjerka

Przeczytałam opinie o Spółce jakiegoś kurdupla z Gubina niewiadome tylko czy to spółka , wąsatego kurdupla czy Srula ? Istotne i dziwne jest to , że zarządy wspólnot mieszkaniowych w Lubsku przy ul Dwudziestolecia i Staffa chcą współpracować i opłacać faceta , który ponoć ma broń,a w jego firmie bezkarnie zamordowano bardzo dobrego pracownika , ojca dzieciom. Niedostateczny dla zarządów wspólnot na Staffa 21-25, Dwudziestolecia 69-71, 73-75 i innych .To jest moim zdaniem hańba dla miasta Lubska, jaką okrywają miasto te zarządy. Dowiem się i napisze nazwiska zarządów plujących na uczciwość i przyzwoitość, szmacą miasto współpracując i opłacając kogoś w którego firmie dokonano okrutnego mordu.

Beata z Lubska

Tu ma być opinia o PGK i M w Lubsku, a piszą o spółce Ptoka z Gubina nazywającego ponoć Mośkiem. To ja dopisze , że w tej firmie zamordowano dobrego pracownika. Nie wiadomo czy za dużo wiedział o finansach firmy, jej właścicielu Mośku Zdzichu czy przypadkowo ? Mosiek czy Josek usunął ten zapis z internetu, dlaczego ? Chodzą o tym mordzie dziwne opinie. Opinie o Mośku niedostateczna, a o PGK i M nie wiem nic to znaczy jest dobrze.

Wierci....

Ptoka z Gubina wyrzucono ze wspólnoty Dwudziestolecia 53 , bo orżnął mieszkańców na przeróbce instalacji gazowej. Mieszkańcy stwierdzili, że jest partaczem i kosztownym chałturzystą. Prosił , błagał , ale dali przykładowego kopa w dupę jemu i jego nieuczciwej ekipie. Jest droższy o połowę od gospodarki komunalnej , a jest nierzetelny z frazesami pełnymi w pysku o swojej nieomylności. Inna sprawa to kurdupel z wąsami. Słyszałam , że jego prawdziwe nazwisko to Josek Srul. Trudno to sprawdzić. Niedostateczny dla Joska Srula z Gubina i jego pomocnicy o imieniu Paulina z Lubska.

Sabina z remontowanego bloku
@Wierci.... 06.10.2015 19:52
Ptoka z Gubina wyrzucono ze wspólnoty Dwudziestolecia 53 , bo orżnął mieszkańców na przeróbce instalacji gazowej. Mieszkańcy...

Właściciele mieszkań na ulicy Dwudziestolecia w Lubsku przewieźli się i zawiedli na nieuczciwym administratorze , jakimś kurduplu z wąsami starszym kapralu z Gubina jak piszą Josku Srulu, który zmienił nazwisko na Ptok. W największej wspólnocie remontują balkony , które spieprzył wraz z termomodernizacją wynajęty przesz oszustnego Ptoka wykonawca. Nie jest jasne czy to ptok czy Srul Josek. Na pewno orżnął wiele wspólnot w Lubsku. Moja ocen to PGKiM 5. Sami sobie winni bo wierzą kurduplowi i jego naganiaczce dymanej.

Sójka

PGKiM w Lubsku wyróżnia się korzystnie w zarządzaniu Wspólnotami Mieszkańców.Natomiast bardzo źle dzieje się w niektórych wspólnotach administrowanych przez amatorskiego Z. Ptoka, z Gubina b. sierżanta. Ptok ma ekipę która straszy mieszkańców wybuchem gazu , a następnie zakłada nową instalacje z reguły gorsza od poprzedniej i na tym rżnie kasę ze wspólnikami. Osobnik należy chyba do ptaków padlinożerców.

admin

Od jakiej formy umowy zaczyna się pracę w firmie PGKiM w Lubsku Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o PGKiM w Lubsku Sp. z o.o. - Lubsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGKiM w Lubsku Sp. z o.o.