FFK Moulds Sp. z o.o. Sp.k.

Skórzewo

Opinie o FFK Moulds Sp. z o.o. Sp.k.

Agitator

Tragedii nie ma. Tylko trochę z wynagrodzeniami się w miejscu zatrzymali. Tak gdzieś w 2010 roku.

były pracownik

Firma źle zorganizowana. Wszystko odbywa się na ostatnią chwilę i wtedy jest pospolite ruszenie-siedzi się niepotrzebnie długo, bez dodatkowego wynagrodzenia. Najtrudniejszą osobą jest pan Jerzy. Pracuje strasznie bałaganiarsko i dla podkreślenia własnej ważności nie dzieli się informacjami, konstrukcje wykonuje kawałkami w sposób niezrozumiały dla otoczenia a w przypadku błędów i opóźnień winą obciąża otoczenie. Właściciele są od niego zależni bo nie bardzo znają się na technice, a Pan Jerzy boi się konkurencji. Jest to główny powód utrzymywania bałaganu przez Pana Jerzego. Właściciele nie potrafią z tego wybrnąć - a co w razie niedyspozycji Pana Jerzego?

szukający pracy

A jak wygląda w technologii z warunkami pracy?

A na jakim stanowisku chciałbyś pracować?

budowniczy

Firma już od jakiegoś czasu w Niepruszewie. Jakie pieniądze na narzędziowni, jaki socjal? Polecacie?

Zostaw opinię o FFK Moulds Sp. z o.o. Sp.k. - Skórzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FFK Moulds Sp. z o.o. Sp.k.