Opinie o Szkło Sp. z o.o. w Lidzbark Warmiński

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Szkło Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szkło Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkło Sp. z o.o. w Lidzbark Warmiński

Wiecie, czy Szkło Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

admin

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Szkło Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

stracone 5 lat zycia !!
@admin

Szefu buja sie jak koksu w obstawie winkla tzn. Kierownika brygadzisty i patrza jak ich murzyny robia za 1500 ... O tak kochana polsko. .. A i nie pisza legalnie godzin zeby tak skarbowka sie nie wzbogadzila za duzo na murzynkach pozdRo.

@stracone 5 lat zycia !!

A jednak 5 lat tam przepracowałeś :p Szef, moim zdaniem jest lepszy niż w co niektórych firmach (przynajmniej jest ciągle w zakładzie i sam się czasem udziela, można z nim zawsze porozmawiać... W niektórych miejscach pracy pracownicy nawet nie wiedzą jak ich szef wygląda). Co do płacy... wiesz że piszesz bzdury ;) a jeśli komuś się nie podoba, to nie musi się godzić na to i owo ;)

Elon
@A

Hmmm... Więc mówisz, że szef jest ciągle w zakładzie, czyli masz pełna wiedzę i potwierdzasz obecność szefa na codzień w firmie. Więc odpowiedz dlaczego nowi pracownicy, którzy pracują na hali produkcyjnej ok. 2miesiace pytają kto to jest gdy właściciel, lub pani prezes pojawi się na hali. Może chodziło tobie o to, że nie ruszając się z domu, mając widok z kamer na telewizorach w domu, odczuwalna jest ich obecność 24 h :)

@Elon

Serio tak słabo interesują się swoimi pracownikami? A jak macie jakiś problem to gdzie się zgłaszacie?

@Elon

To prawda, mają aplikacje do kamer i podglądają non stop szefowie, kierowniczyny i cała reszta świty jak w big brother.

Pacownik Nowy wpis

W jakim Wy ludzie świecie żyjecie....? Kamery w pracy to rzecz normalna... Jeśli pracujesz jak należy to w zupełności się tym nie przejmujesz!

KONSTANTYNOPOLCZYKOWIANIN

Ten zakład to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Powinien zniknąć z mapy Lidzbarka. Panie które pobierają co miesiąc pensje prezesa (Nie można nazwać ich Prezeskami) są kompletnie zielone. Pracując w tej firmie jesteś codziennie okradany z ciężko zarobionych pieniędzy. Nie wspomne już o tym że większośc pracujących w biurze to "jajecznicę z jednej patelni jedli i jedzą " z zarządem... reasumując jak popełnisz błąd to za niego zapłacisz, jeżeli biuro popełni błąd to też Ty za niego zapłacisz.

@KONSTANTYNOPOLCZYKOWIANIN

Wytłumacz mi jak pracując można być tak potraktowanym? Bo jakoś nie rozumiem. Pensje wam ucinają czy o co chodzi?

@Ewa

Chodza "esesmani" i zabierają cegiełki (premie) za kubek na stanowisku pracy, za ich zdaniem nie porządek na stanowisku pracy. Co tu dużo pisać, proponuję zatrudnić się na miesiąc i przekonać się na własnej skórze jak tam jest. Nie wspomne już o premi na Święta to już w ogóle jakiś żart 50 zł ???????? Wstydu nie mają. Każdy który ma chociaż odrobinę władzy ma na telefonie dostęp do kamer... Moim zdaniem powinien się przyjrzeć temu Główny Inspektor RODO.

Dział Marketingu Firmy SZKŁO
@KONSTANTYNOPOLCZYKOWIANIN

Szanowny Panie, dziękujemy za opinie. Ubolewamy jednak, że nie zechciał Pan podzielić się nią bezpośrednio z działem jakości bądź z zarządem firmy. Każdy z pracowników ma możliwość omówienia swoich obaw i uwag zarówno z zarządem, jak i z działem jakości oraz z bezpośrednimi przełożonymi. W biurze głównym znajduje się również skrzynka skarg i zażaleń, jak i drzwi do zarządu są zawsze otwarte i wielu pracowników z tego korzysta. Nadmieniamy, że Każdy z pracowników administracji został zatrudniony na podstawie dwu etapowego procesu rekrutacji, gdzie brane były pod uwagę jednakowo doświadczenie zawodowe, wykształcenie oraz znajomość języków obcych. Wielu z pracowników administracyjnych pracowało wcześniej na stanowiskach produkcyjnych. I poprzez wykazanie się solidną pracą i chęcią nauki mieli możliwość aplikowania na stanowiska biurowe. Każdy z pracowników wykazujący się chęcią pracy i rozwoju ma możliwość awansowania na stanowiskach produkcyjnych, jak i biurowych. O kompetencji Pań prezes świadczą między innymi międzynarodowe i krajowe certyfikaty jakości przyznawane przez niezależne organizacje, jak i Wyróżnienie Państwowej Inspekcji Pracy w konkursie „Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej”. W firmie obowiązuje, program Corporate Social Responsibility (CSR) gdzie ważnym elementem jest obszar zasobów ludzkich, jak dialog z pracownikami, bezpieczeństwo i higiena pracy, edukacja i rozwój, szkolenia w miejscu pracy. Zachęcamy do bezpośrednich kontaktów z przełożonymi, tylko dzięki otwartej komunikacji mamy możliwość poznania Pana obaw i sugestii dotyczących pracy.

@Dział Marketingu Firmy SZKŁO

Przestań mydlić oczy mi i innym czytającym te opinie tym ze zarząd jest skory do rozmowy, przecież ta firma nie ma PREZESA !!!Nie rozumiem jak można nie szanować pracownika fizycznego skoro to on jest sercem i motorem tej firmy. Gdyby nie on to nie było by na te wasze wypłaty wiec może raz w roku można nagrodzić tych ludzi jakąś premią dodatkową .Powiadasz , że wielu pracowników administracyjnych pracowało wcześniej na produkcji ? Jest to bardzo ciekawe bo ja znam takie 3 osoby a jest was 18 osób. Jedyne co ta firma potrafi to dokręcać śrubę norm wyrabianych na zmianie!! Te wasze wszystkie certyfikaty to możecie Sobie wł...ć tam gdzie lubicie !! Podtrzymuję resztę swoich wypowiedzi we wcześniejszych opiniach. Powiem wam więcej , 80% ludzi tam pracujących podziela moje zdanie.

@Dział Marketingu Firmy SZKŁO

O braku prezesa i osób kompetentnych może też świadczyć jak długo sklejałyście odpowiedz dla mnie ... :) :) :) :) tak wiem odpiszecie , że były ważniejsze sprawy do omówienia niż odpisanie na moją opinię, ale myślę ze jednak siedziało wam to w głowie przez ten cały okres :D

Pracownik Nowy wpis
@KONSTANTYNOPOLCZYKOWIANIN

Jak bardzo się mylisz w niektórych kwestiach to aż strach pomyśleć... Każdy placi tylko i wyłącznie za swoje błędy ! Nie za czyjeś !!!

Czy nowo zatrudnione osoby w Szkło Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Stary pracownik Nowy wpis

Oczywiscie że tak. Umowa jest od początku rozpoczęcia współpracy

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Szkło Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

(usunięte przez administratora) Nie ma co sobie nią głowy zawracać. Już niebawem prezesi, dyrektorzy i kierownicy sami staną na taśmie i będą mieli okazję wykazać się (oczywiście przed samymi sobą) i zobaczą jak fajnie się (usunięte przez administratora)w tym tempie, które tak podkręcili ludziom.

Niko

Ja sobie bardzo cenie, pracuje już 2 lata i jest super. Jak się pracuje to wynagrodzenia są porządne, jak się chce siedzieć na papierosie cały dzień i dostawać pensje, to rzeczywiście nie tutaj.

@Niko

Ja mam 10 lat w tym (usunięte przez administratora) za sobą i 10 zmarnowanych, bo można znaleźć pracę za lepsze pieniądze, gdzie nie ganiają ludzi z batem w ręku. Zap.....ol, śrubki wydajnościowe na okrągło dokręcane, brak szacunku do pracownika i można wymieniać dalej. No ale jeżeli odpowiada ci taki wyzysk, to bardzo proszę.

Jezu jakie to przykre. :( Przecież 10 lat to szmat czasu. Ale chcesz przez to powiedzieć, że dosłownie przez 10 lat było tak samo tragicznie czy jednak to w czasie się zmieniało? Bywały czasami lepsze okresy?

@Anna

Właściwie nie przez cały ten okres, bo na początku może i nie było kolorowo, ale na pewno bardziej znośnie. Po paru latach ta buda zaczęła psieć do potęgi, gdzie doświadczeni pracownicy zaczęli odchodzić, a na ich miejsce przychodzić nowi, bez doświadczenia, którzy po krótkim czasie zaczeli uciekać i jest tak do dziś.

W sensie zaczęła "psieć do potęgi", bo ci dobrzy ludzie zaczęli odchodzić? Czy właśnie z jakieś powodu nagle to robili, z jakiego? No bo musi być jakaś przyczyna, że dotkliwe tak zaczynało się to sypać

@Anna

Anna, pewnie powód jest taki jak pisał poprzednik, nie chce się robić to praca wadzi. Ja tam uważam, że jest okej, są plusy, są minusy ale są premie, są pensje na czas, jak się chce można zarobić więcej.

Wieloletni pracownik

Całkowicie się nie zgadzam z Twoją opinią... Jeśli jesteś zaangażowanym pracownikiem i wykażesz się w swoich umiejętnościach to jesteś za to doceniany.. weź się do roboty a zobaczysz jej efekty ..tak może pisać tylko i wyłącznie osoba, która rozpoczyna pracę w tej firmie... A takie opinie są tu zbędne! Nie pozdrawiam !

Pracownik z 11 letnim stazem

Dodaje swoją opinię, bo jak czytam te wszystkie opinie to aż mnie krew zalewa... Żeby zasłużyć sobie na dobre zarobki, trzeba sobie na to zasłużyć swoją wieloletnią praca i doświadczeniem... Odnoszę wrażenie, że są dwa typy ludzi... Ci którzy są nauczeni takiego podejścia i Ci którzy myślą, że podejmując pracę od razu dostaną grom wie jakie pieniądze... Młode pokolenie nie potrafi tego zrozumieć .. aż boje się co będzie dalej... Szkoda że nie ma tu opinii pracowników, którzy pracują w firmie Szkło od lat i jakimś cudem uwaga NADAL TAM PRACUJA I CHCA TAM PRACOWAC ! gratuluję opiniodawcy, który to zdążył przelecieć całą firmę aby stwierdzić, że większy procent z pracowników ma zła opinię o firmie ! Zatem zamiast pracować skrupulatnie, chodzil i zbierał opinie jak widzę... To wszystko świadczy tylko o komentującym... Jeśli chcecie znać opinie osoby, która pracuje tam lata i jest zadowolony z dotychczasowej wspolpracy, to polecam przeczytać mój komentarz i zapraszam serdecznie do współpracy z nami ! ???? Mamy wspaniałych ludzi do pracy zarówno na produkcji jak i w biurach ! ????

Marian

Ja tam jestem zadowolony, pracuje od lat, pensja na czas jak sie chce mozna dorobic wiecej jak sie robi normy. Blisko na miejscu w Lidzbarku.

Klaudiusz

Mój kolega pracował przy balustradach i mówił ze nie jest to ciezka robota, nie otwierają się jakieś nowe miejsca pracy w firmie?

czop

Firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) praca na 3 zmiany. za 1500 zł zmuszają do pracy w weekend . Latem koszmarnie gorąco ponad 40 stopni ciepła na hali . Na niektórych stanowiskach ludzie pracują bez przerwy śniadaniowej

Olek
@czop

Zastanawia mnie jedno, dlaczego ludzie godzą się na takie warunki pracy? Brzmi jak kołchoz...

@czop

Ciekawe skąd info o tych zarobkach i zmuszaniu do pracy w weekendy... Co do przerwy śniadaniowej to każdy ma do niej prawo, a czy z tego korzysta to jego sprawa.

Pikla

Omijać szerokim łukiem , praca nie nadaje się do życia , atmosfera jak na pogrzebie darcie ryja na pracowników z byle jakiego powodu

@Pikla

Co Ty piszesz! Szefostwo nigdy nie "dre ryja" na pracowników! Jeśli pracownik nie wykonuje swoich obowiązków to co najwyżej dostanie zasłużone upomnienie.

Karol

Czy firma zapowiedziała otworzenie nowych miejsc pracy?

Swider

(usunięte przez administratora) bez komentarza. Prezeski podwojne dni.

Iwona

@Szkło czyli udostępniają czy nie?

Wiecie czy Szkło Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Polk

Jedyne co możesz dostać to formatkę szkła do oszlifowania w piwnicy

Szkło
@Polk

Polk a pracowałeś tu na zdalnym że się wypowiadasz?

Wolny

Widzę że niektóre opinie są kasowane. Czyżby ktoś dbał tu o to, by brutalna prawda nie wpłyneła negatywnie na wizerunek firmy?

Czarek

@Praca a dla studentów jest najniższa krajowa?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Szkło Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Praca

Owszem. Jeżeli student chce pracować to zapraszamy do kontaktu.

Stach

@Mokotow Każdy zarabia tyle na ile zapracuje. Firma dobra i potrafi wynagrodzić dobrego pracownika.

@Stach

Przestań kłamać.. Gdzie pracujesz w biurze? Firma jak ludzie kierujący tym cyrkiem to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Oczywiście jeśli są chętni do pracy min z Gruzji Rumunii i Ukrainy to dalej będa walić w konia na każdym kroku. Co będzie jak ich za braknie?

@Stach

To pracuj nikt Ci nie broni. Kilka (usunięte przez administratora) lat tam przepracowałem wiem jak działa ta firma

Mokotow

(usunięte przez administratora) Zapiernicz jak nie wiem, praca nawet 7 dni w tygodniu. Lepiej praca w święto pracy!!!!!! Zakład moim zdaniem powinien zwinąć żagle i nie męczyć ludzi za najnizsza krajowa haha

Odi

Jaki rodzaj umowy proponują?

Zostaw merytoryczną opinię o Szkło Sp. z o.o. - Lidzbark Warmiński

• Jak się pracuje w Szkło Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szkło Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkło Sp. z o.o.?

Szkło Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.

Szkło Sp. z o.o.