Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lumac Spółka z o.o.

Kowal

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lumac Spółka z o.o.

Xxxxxx

Porażka dno i wodorosty , jeden drugiemu dupe obrabia każdy najmadzejszy a starzy pracownicy uważają się za bogów a po kryjomu donoszą

ppp

Nie polecam tam pracy ,zarobki najniższe na umowie (nadgodziny +soboty i niedziele płatne pod stołem) nie są wliczane na umowie + 10% śmiesznej premii , jak jest krótki miesiacc prezes zabiera pieniadze. Oszukują ludzi a sami jeżdza najnowszymi mercedesami

ww
@ppp 18.03.2016 23:14

Racja syf a nie praca , tylko patrzą żeby zabrać premie a kasa idzie pod stołem 10 każdego miesiąca ,wielki pan Prezes - złodziej

Dobrze pracuje Ci się w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lumac Spółka z o.o. czy masz jakieś zastrzeżenia? Podziel się z nami Twoją opinią!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lumac Spółka z o.o. - Kowal

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lumac Spółka z o.o.