Multimet Sp. z o.o.

Przemków

Opinie o Multimet Sp. z o.o.

spawacz

Witam, interesuje mnie praca w tej firmie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Jakie są warunki pracy, ile godzin dziennie, czy jest rejonizacja, jakie narzędzia pracy i oczywiście jakie zarobki. Z góry dziękuję za opinie

Anonim

Gal Anonim
@Anonim 07.11.2017 11:14
Najlepsze sa kary dawane za urlop na żądanie,ktos potrzebuje,bierze urlop i pozniej drugie zmiany na weekend,hahaha(żal)...

a to tylko wierzchołek góry lodowej

towar sprzedawany nie jest z "pierwszej reki" wiem z doświadczenia.

była pracownica

Pracowałam tam 4 lata temu i wspominam dość dobrze.. Z plusów-firma jak i samo szefostwo przyzwoite.Zarobki -bez fajerwerków,ale całkiem dobre. Atmosfera niezła ,przynajmniej w moim oddziale. W Przemkowie,kilka osób mało przyjemnych,ale reszta -ok. Minusy-firmie brakowało jasnych zasad ,jakie panują w dużych korporacjach-ale to tez można potraktować jako zaleta :-) Jeśli ktoś przechodzi z uporządkowanej,dużej firmy ,może się czasem wkurzać na detale.( Mnie brakowało trochę wiecej samodzielności . Z każdą pierdołą ,trzeba było dzwonić, zapytać,odblokować itp. Generalnie -polecam

hehe Good Joke:)

konstruktor

Jestem kierownikiem budów w całej Polsce miałem wiele razy do czynienia z Multimetem, niestety z różnym skutkiem. Najmilej wspominam obsługę przez Lublin. Pan (usunięte przez administratora) jak dobrze pamiętam. Rzetelny gość, zawsze na czas, dobre oferty, nigdy nie zawalił terminu no i przede wszystkim wie o czym mówi. Najgorzej wspominam Poznań, ale nie chce mi się pisać tych wszystkich głupot, które tam usłyszałem.

Hahahaha Pracownik

Firma zupełnie nieułożona wszędzie mają blokady bo nie płacą za towar, zupełnie nie umieją się odnaleźć na rynku spawalniczym ciągną tylko na tym że drut mają dobrej jakości, nie wypłacają w terminie wypłaty tylko zawsze 5 dni dłużej, problem z pieniędzmi na każdym kroku, nie umieją rozliczać zaliczek i często trzeba z własnej kieszeni oddawać, ludzie w przemkowie to ekipa która mieszka na tej samej wsi, piją kawkę i nie znają się na niczym. Firmę ciągnie ekipa managerów produktu którym się coś chce, są handlowcy którzy nie mają samochodu haahaha. Na każdym kroku obiecanki i (usunięte przez administratora).

Zostaw opinię o Multimet Sp. z o.o. - Przemków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multimet Sp. z o.o.