Opinie o Multimet Sp. z o.o. w Przemków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multimet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multimet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multimet Sp. z o.o. w Przemków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w Multimet Sp. z o.o. pracuje się na open space?

XXX Nowy wpis

Do ktorego dn sa wyplaty ?

Multimet Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Elektryk. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i może podzielić się doświadczeniem?

KUBA Nowy wpis

tak kasy jak lodu

Kuba

Taki spokój zapanował na wątku ale skoro firma bardzo dobra to i praca również a to nie są czynniki sprzyjające aktywności na forum.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Product Manager w firmie Multimet Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Fryderyk

Wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników? Jakie zarobki ?

Majster Musik
@Fryderyk

Tak 6 brutto

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Multimet Sp. z o.o.?

Muchaaa

Pewnie ze tak ale potrzeba czasu żeby ogarnąć maszyne

Radek

Z przyjemnością mogę powiedzieć, że firma to dobry pracodawca. Chce się pracować bo atmosfera jest ok!!

Jak wygląda ścieżka awansu w Multimet Sp. z o.o.?

Piter

Brak

Barkoz

Pracowałam 9 miesięcy i po 9 miesiącach stwierdzono że jest redukcja etatów i moje stanowisko będzie likwidowane zajmowałam się pozyskiwaniem nowych klientów i to za śmieszną kwote 300 zł netto na rękę. Niech sobie tą firmę do butów wsadzą będą wyżsi oni patrzą na siebie a nie żeby człowiekowi dać zarobić. Zaznaczam że pracowałam w oddziale w Katowicach. Moje sugestie dla Multimet Sp. z o.o.: Niech zmienią szefa oddziału w Katowicach Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dać podwyżki

olo
@Barkoz

Czy posiadałaś umowę o pracę? W jakim wymiarze godzinowym i dniowym pracowałaś? Kiedy to było?

X

Ta firma to uwstecznienie się,jeśli liczycie na szkolenia czy solidne pieniądze tu tego nie znajdziecie.

Kazik

Cześć, interesuje mnie praca w tej firmie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Jakie są warunki pracy, ile godzin dziennie, czy jest rejonizacja, jakie narzędzia pracy i oczywiście jakie zarobki. Jaka podstawa i jaka premia. Z góry dziękuję za opinie.

Olga

Jeśli tak mało płacili to pewnie nie ma powodu do narzekania?

ch

Lubię atmosferę w Multimet Sp. z o.o. za: sss

Najlepsze sa kary dawane za urlop na żądanie,ktos potrzebuje,bierze urlop i pozniej drugie zmiany na weekend,hahaha(żal)

Gal Anonim
@Anonim

a to tylko wierzchołek góry lodowej

ono
@Gal Anonim

Możesz opisać coś więcej? Zastanawiam się czy aplikować na PH...

spawacz

Witam, interesuje mnie praca w tej firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego. Jakie są warunki pracy, ile godzin dziennie, czy jest rejonizacja, jakie narzędzia pracy i oczywiście jakie zarobki. Z góry dziękuję za opinie

towar sprzedawany nie jest z "pierwszej reki" wiem z doświadczenia.

była pracownica

Pracowałam tam 4 lata temu i wspominam dość dobrze.. Z plusów-firma jak i samo szefostwo przyzwoite.Zarobki -bez fajerwerków,ale całkiem dobre. Atmosfera niezła ,przynajmniej w moim oddziale. W Przemkowie,kilka osób mało przyjemnych,ale reszta -ok. Minusy-firmie brakowało jasnych zasad ,jakie panują w dużych korporacjach-ale to tez można potraktować jako zaleta :-) Jeśli ktoś przechodzi z uporządkowanej,dużej firmy ,może się czasem wkurzać na detale.( Mnie brakowało trochę wiecej samodzielności . Z każdą pierdołą ,trzeba było dzwonić, zapytać,odblokować itp. Generalnie -polecam

hehe Good Joke:)

konstruktor

Jestem kierownikiem budów w całej Polsce miałem wiele razy do czynienia z Multimetem, niestety z różnym skutkiem. Najmilej wspominam obsługę przez Lublin. Pan (usunięte przez administratora) jak dobrze pamiętam. Rzetelny gość, zawsze na czas, dobre oferty, nigdy nie zawalił terminu no i przede wszystkim wie o czym mówi. Najgorzej wspominam Poznań, ale nie chce mi się pisać tych wszystkich głupot, które tam usłyszałem.

Hahahaha Pracownik

Firma zupełnie nieułożona wszędzie mają blokady bo nie płacą za towar, zupełnie nie umieją się odnaleźć na rynku spawalniczym ciągną tylko na tym że drut mają dobrej jakości, nie wypłacają w terminie wypłaty tylko zawsze 5 dni dłużej, problem z pieniędzmi na każdym kroku, nie umieją rozliczać zaliczek i często trzeba z własnej kieszeni oddawać, ludzie w przemkowie to ekipa która mieszka na tej samej wsi, piją kawkę i nie znają się na niczym. Firmę ciągnie ekipa managerów produktu którym się coś chce, są handlowcy którzy nie mają samochodu haahaha. Na każdym kroku obiecanki i (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Multimet Sp. z o.o. - Przemków

• Jak się pracuje w Multimet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multimet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Multimet Sp. z o.o.