MULTIMET SP. Z O.O.

Toruń

MULTIMET SP. Z O.O.

Opinie o MULTIMET SP. Z O.O.

Magdalena

Co możecie powiedzieć o pracy w MULTIMET w Toruniu? Czy polecacie tego pracodawcę? Na stronie internetowej firmy widziałam, że do pracy poszukują aktualnie specjalisty do spraw kontaktów z klientem - pełną ofertę znajdziecie tutaj: http://www.multimet.com.pl/praca.html . Co sądzicie o tym ogłoszeniu? Będziecie na nie aplikować?

Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie MULTIMET SP. Z O.O.. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.

Zostaw opinię o MULTIMET SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MULTIMET SP. Z O.O.