Eko-Hybres Sp. z o.o

Rzeszów

Opinie o Eko-Hybres Sp. z o.o

Ja

Niestety firma kompletnie niestabilna finansowo. Odradzam szczegolnie ludziom ktorzy maja inne zobowiazania typu kredyty itp gdyz pensje sa z mocnym opoznieniem nawet i po 2 tygodnie. Niestety nie polecam absolutnie mozna nabiwic sie nerwicy. Bank nie poczeka. Ciagle telefony z niezaplaconymi fakture tez nie poprawiaja humoru gdy wisi firma taka falture np za 300 zl z kwietnia. Wsyd.

heniek
@Ja 30.09.2015 18:28

Albo schodza na zawaly. Albo uciekają do innych firm. Albo modlą sie by uciec.

Ja

Jesli jestes obibkiem, nie umiesz myslec nie pchaj sie tam. Tam potrzebuja ludzi bardzo myslacych rozwiazujacych problemy praktycznie dzieki swojej inteligencji bo tego nie ma nigdzie gdzie podpatrzec. placa- kto zarabia to zarabia, ogolnie ludzie przecietni tam niedorbia sie. Trzeba o swoje jak wszedzie sie upomniec a i tak nic z tego - zero podwyzek. Ogolnie jestem zadowolony.

agata

Wiekosc szefow jest jak z kosmosu.Nic nowego. Mi sie podbało, fajna praca, bezstresowa, niestety nie przedluzono mi umowy, chciaz byla to praca moich marzen i jak powtarzam dość trudna wymagajaca wiedzy, analitycznego myslenia. ambitna. od razu trzeba sobie wynegocjowac dobra stawke. zarobki srednie, chyba w zaleznosci od osoby.

EMI

NO COz....PRACA FAJNA BO NIC TAM SIE NIE DZIEJE... Szef jak z kosmosu biznesu zero... lazisz do roboty sam sobie jej szukasz. ogolnie moze i byloby cos z tej firmy gdyby nie szef przez ktorego ona zaraz padnie. ogolnie polecam bo atmosfera dosc fajna tylko praca niepewna.

Zostaw opinię o Eko-Hybres Sp. z o.o - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Hybres Sp. z o.o