Opinie o Łukasz Oraczewski Best Car Serwis w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Łukasz Oraczewski Best Car Serwis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Łukasz Oraczewski Best Car Serwis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Oraczewski Best Car Serwis w Kraków

ARTUR DUKLAS Nowy wpis

BARDZO RZETELNA FIRMA WLASCICIEL WSZYSTKO WYJASNIL ILE CO MA KOSZTOWAC.BEZ UKRYTYCH KOSZTOW JAK W INNYCH WARSZTATACH.POLECAM BEST CAF SERWIS Z MAKUSZYNSKIEGO

Izydor Nowy wpis

Mam zamiar złożyć dokumenty w firmie, czy teraz to kogoś potrzebują , warto?

szybkiodbior2000@gmail.com Nowy wpis

Jestem zadowolonyz serwisu.Polecam ten warzztat

Jerzy Nowy wpis

Firma to dobry pracodawca i jeśli dodać opinie zadowolonych klientów to myślę, że ogólnie jest to dobre świadectwo?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Łukasz Oraczewski Best Car Serwis spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pitu

Serwis polecił nam znajomy. Zostawiam pozytywną opinię za fachowe podejście do usterki. Z problemem nie poradziły sobie dwa inne renomowane serwisy w okolicy. Pan Łukasz stawia na dobrze wykonaną usługę i zadowolenie klienta. Polecam ten serwis, bo dzisiaj jest ciężko o dobrych fachowców.

Robert

Polecam ten serwis , trafiłem tam z polecenia i jestem bardzo zadowolony . W tym serwisie naprawiłem swoją skrzynie s tronic z mojego audi .polecam rzetelny serwis Moje sugestie dla Łukasz Oraczewski Best Car Serwis: Polecam ten serwis .super fachowcy od skrzyń Lubię atmosferę w Łukasz Oraczewski Best Car Serwis za: Profesjonalizm

Luk

Polecam ten serwis. Naprawiałam tam samochód i jestem zadowolony

DANKAN

Wykonywali pełny remom silnika ASB 3.0 TDI po 40tys. zaczął dymić po rozebraniu okazał się że jest źle wykonany szli brak szczelności tuleja pierścienie nie poczuwają się do naprawy bo gwarancja się skończyła.

BCS
@DANKAN

Klient po odebrani samochodu nie pojawił się ani raz w czasie gwarancji .Samochod miał wtryskiwacze paliwa w stanie bardzo kiepskim ale klient nie dał zgody na montaż nowych . Usterka z przyczyn zaniedbania przez właściciela .ale najlepiej jest szukać winnego w serwisie co robił naprawę.

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Oraczewski Best Car Serwis - Kraków

Łukasz Oraczewski Best Car Serwis
  • Kornela Makuszyńskiego 19