Ital-Karton Sp.j.

Świdnica

Opinie o Ital-Karton Sp.j.

Koniu

Marek zgodzę sie z tobą Pracowałem wiem jak było robisz wszystko za grosze. jestem ciekaw jak wyszło z wypadkiem przy pracy?? tego pana nie pamiętam ale juz swoje lata miał. czy dziewczyny z innym akcentem pracują???

karola

PRACUJE TU PRAWIE PÓŁ ROKU I PO TRZECH MIESIĄCACH DOSTAŁAM UMOWE O PRACE GODZINY OK JAK POTRZEBUJE TO WYCHODZE A PIENIADZE TEŻ OK ;) BONUSY OD SZEFOWEJ ALE TRZEBA PRACOWAC A NIE TYLKO ..... NIC NIE ROBIC BO TAKICH TEŻ TAM NIE BRAKUJE

Janusz

2 lata mi wystarczyły,nie mając pracy nigdy bym tam nie wrucil czysty wyzysk,nerwica,praca na czarno a szefowa i jej ala "kierownik" traktują ludzi jak śmieci, przez 2 lata obiecanki umowy o pracę! A robisz od 7 do 24 i zawsze to mało najlepiej nocuj jak "kierownik" ;)

Betina

Witam pracowałam tez na czarno kilka lat stawka groszek,robiłam tak samo ponad 12godzin dziennie,kierownik traktował ludzi jak śmieci,gdy zachorowałam usłyszałam od szefowej ze mogę już nie przyjeżdżać.Szefowa nie ma życia prywatnego nie choruje wiec tak samo traktuje pracowników a kierownikowi gowniazowi nie dam się nigdy obrażać kiedyś pozaluje sam takiego traktowania ludzi jak śmieci!

Babol

Witam ja szczególnie nie polecam tej firmy pracowałem na czarno i po jakims czasie kazali mi juz nie przychodzic do pracy. pracuje sie minimum po 10 godzin a nawet po 14 sa naprawde nie słowni i maja cie w dupie nawet jak zapierdzielasz

Beta

Pracowałam tu 3 dni na produkcji, katastrofa można dorobić się jedynie garba ale nie pieniędzy no chyba ze chcecie robić od 7 do 20 jak tam pracują gorszej firmy nie widziałam brak jakiegokolwiek zarządzania,kierownik ma swój świat,zapatrzony w szefowa tylko biega i szepcze jej do ucha a ona szczęśliwa...

marek

Witam ja pracowałem 18 lat jako magazynier od 11 nawet do 14 godzin dzienne przez 18 lat w tej firmie aż powiedziałem koniec!!! Na stare lata wolalem wyjechać za granice bo w tej firmie nabawilem się tylko nerwicy pracując na wszystkich stanowiskach na raz,szkoda słów :(

mati
@marek 09.04.2015 08:38

Byłem na rozmowie na twoje miejsce masz rację ta firma to porażka jak pokazali magazyn to już widziałem,że nie szukają magazyniera tylko robota. ..

Jagoda

Pracowałam w firmie Ital Karton ponad rok czasu bez umowy na czarno. W miesiąc miałam wypracowane po 240 godzin przy stawce 5 zl na godzine. Kazda sobota pracujaca i zero wdzięczności za wysiłek i trud w włożony w pracę.

Zostaw opinię o Ital-Karton Sp.j. - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ital-Karton Sp.j.