Opinie o Gabec s.c. P.J. Kotkowscy w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gabec s.c. P.J. Kotkowscy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gabec s.c. P.J. Kotkowscy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabec s.c. P.J. Kotkowscy w Radom

Patryk1 Nowy wpis

Czy jest jakieś wolne stanowisko operatora maszyn cnc frezarki albo tokarki?

Pracodawca Nowy wpis
@Patryk1

Dzień dobry, zapraszamy na rozmowę.

Pracodawca Nowy wpis
@Patryk1

Dzień dobry, szukamy osób na następujące stanowiska: 1. operator maszyn do kucia (zbijarki), 2. operator na automat tokarski 3. operator na maszyny sortujące -optyczne 4. osoba do przyuczenia na technologa narzędzi( przy tym stanowisku potrzebna podstawowa obsługa programu Solid Works).

Grażyna

Po odejściu do firmy normalnie można wrócić czy już nie? Pytam, bo kiedyś ktoś ubolewał, że odszedł i mnie to zastanawia. Był tu wtedy jakiś okres karencji czy coś? Można się dowiedzieć ile osób obecnie firma zatrudnia i czy jest szansa na etat?

@Grażyna

Pracownik, który odszedł z naszej firmy jak najbardziej może ubiegać się o ponowne zatrudnienie :) Warunkiem rozpatrzenia ponownego przyjęcia jest przede wszystkim aktywna rekrutacja na dane stanowisko oraz to, czy pracownik spełnia wymagania dla roli, o którą się ubiega. Obecnie w firmie Gabec pracuje około 30 osób

Marian
@Gabec s.c. P.J. Kotkowscy

Witam na jakie stanowiska sa przyjecia?

Nowy wpis

@Marian

Dzień dobry, poszukujemy osób na następujące stanowiska: 1. operator maszyn do kucia (zbijarki), 2. operator na automat tokarski 3. operator na maszyny sortujące -optyczne 4. osoba do przyuczenia na technologa narzędzi( przy tym stanowisku potrzebna podstawowa obsługa programu Solid Works).

Czym w Gabec s.c. P.J. Kotkowscy zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Aktualność
Witaj!

Cieszymy się, że interesujesz się firmą GABEC i odwiedzasz nasz profil na portalu gowork.pl. Znajdziesz tu sporo informacji o tym kim jesteśmy, co robimy i jakie wyznajemy wartości. To również miejsce do dzielenia się doświadczeniami i opiniami na nasz temat. Wszystkie czytamy z uwagą i cenimy sobie każdy głos. Jesteśmy tu, by udzielać rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się pytania, sugestie i uwagi. Zachęcamy Cię do kulturalnych i merytorycznych komentarzy- tylko do takich możemy się odnieść.

Pamiętajcie, że swoboda wypowiedzi nie oznaczapublikowania informacji nieprawdziwych, pomówień czy oszczerstw znieważających konkretne osoby. Takie opinie zostaną usunięte przez administratora, zgodnie z regulaminem portalu
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gabec s.c. P.J. Kotkowscy.
M.....

Szkoda że odszedłem...

Pan Orzełek

Firma Solidna i Rzetelna. Polecam wszystkim fachowcom. A jak się chce i posiada odpowiednie ambicje to dużo można się nauczyć w tym przedsiębiorstwie . Infrastruktura nowoczesna. Załoga miła i pomocna. Prezes kulturalny i sprawiedliwy, Jeśli nie jesteś tumanem i wiesz co robisz na pewno będziesz zadowolony z tej posady. Kierownictwo też na wysokim poziomie. Zarobki adekwatne do kompetencji i umiejętności. Praca z maszynami. Ja osobiście polecam. Orzeł

Bardzo się teraz dużo dzieje więcej zamieszania niż prcowania . Płace marne , kierownik bardzo arogancki i wypłaty nie na czas ☹️

Marzena

Jestem ciekawa, jak to się dalej potoczyło. Czy po 10 miesiącach jest już spokojnie w firmie? Będę Ci także wdzięczna za bliższe określenie, jaką płacę uznajesz za marną. To rzecz względna, może inne osoby chętnie podejmą zatrudnienie w Gabec.

Jonasz

Ale tak spokojnie na forum to w takim radzie dobrze się dziej i brak chętnych do pisania?

Leszek

Bardzo duże wymagania (usunięte przez administratora)na pieniądze trzeba czekać więcej kierowników jak pracowników i bardzo dużo gadane za plecami

Robert
@Leszek

@Leszku, zechcesz powiedzieć coś więcej o tych wymaganiach i nieadekwatnych zarobkach? Jak na prawdę wygląda tam praca?

Obcy

Znadz sobie najpierw coś lepszego a potem postaw warunki. Do odważnych świat należy. Ja tak zrobiłem-kiedyś i na dobre mi to wyszło. Pozdrawiam.

Marzena
@Obcy

Widzę, że wiecie całkiem sporo o firmie Gabec. Ja słyszałam, iż jest ona producentem specjalnych elementów złącznych dla wielu branż, dla których plan jakości, precyzja wykonania oraz terminowość realizacji są pojęciami fundamentalnymi. Wydaję mi się, że praca w takim miejscu mogłaby być ciekawym doświadczeniem. Wiecie, czy planują tam rekrutację?

Romek

Uczciwa firma szef w porzádku firma się rozwija ogölnie atmosfera wśród pracowników dobra ☺☺☺pracuje .

admin

Znasz firmę jak własną kieszeń? Wiesz co się dzieje obecnie w Gabec S.C. P. J. Kotkowscy? Czekamy na Twój komentarz na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabec s.c. P.J. Kotkowscy - Radom

• Jak się pracuje w Gabec s.c. P.J. Kotkowscy?

Zobacz opinie na temat firmy Gabec s.c. P.J. Kotkowscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabec s.c. P.J. Kotkowscy?

Gabec s.c. P.J. Kotkowscy
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Inwestycyjna 18
    26-600 Radom